Puikaus S. Kuodienės žaidimo šiauliečių pergalei prieš „Fortūną“ neužteko

2016 03 15 21:23
lmkl.lt nuotrauka

Pergalingai Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną baigė Klaipėdos „Fortūnos“ (7/17) ekipa, kuri svečiuose 74:68 (19:22, 15:11, 19:15, 21:20) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (3/21) krepšininkes.

„Fortūna“ reguliarųjį sezoną baigė būdama penktoje, o šiaulietės – šeštoje vietoje.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, o įpusėjus ketvirčiui 3 taškų pranašumą turėjo „Fortūna“ – 10:7. Iki kėlinio pabaigos kova vyko taškas į tašką, tačiau kėlinį sėkmingiau baigė šiaulietės, kurios įgijo 3 taškų persvarą – 22:19.

Antrajame ketvirtyje komandos ir toliau žengė koja kojon. Likus žaisti 3 minutes iki ilgosios pertraukos, „Šiauliai-Universitetas“ įgijo 6 taškų pranašumą (30:24), o netrukus ir dar labiau atitolo – 33:24. Tačiau kėlinį atkarpa 10:0 baigė „Fortūna“ ir prieš antrąją rungtynių dalį išsiveržė į priekį – 34:33.

Po didžiosios pertraukos klaipėdietės ir dar labiau nutolo, o įpusėjus kėliniui turėjo 8 taškų pranašumą – 45:37. Nors šiaulietės buvo sumažinusios atsilikimą iki 4 taškų (43:47), tačiau prieš lemiamą kėlinį priekyje ir toliau buvo „Fortūna“ – 53:48.

Ketvirtajame kėlinyje klaipėdietės įgijo ir dviženklę persvarą – 59:48. Likus žaisti 3 minutes, „Fortūna“ pranašumą padidino iki 15 taškų (71:56), o „Šiauliai-Universitetas“ sunkiai artėjo prie varžovių. Nors kėlinio pabaigoje šiaulietės buvo sumažinusios deficitą iki 6 taškų (68:74), tačiau daugiau dėl pergalės nepakovojo.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė 31 (8 atk. kam.), D.Mattox 14, F.Hilliard 13 (9 atk. kam.).

„Fortūna“: J.Matuzonytė 21 (13 atk. kam.), K.Druskytė 16 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), R.Mizgerytė 11 (8 atk. kam.), A. Černeckytė 10.