Puikiai žaidęs „LSU–Atletas“ vos nesukūrė sensacijos

2014 02 28 20:50

Šiandien Lietuvos krepšinio lygos rungtynes Kauno rajono „LSU–Atletas“ žaidė su Vilniaus „Lietuvos rytu“ ir po dramatiškos kovos pralaimėjo 82:83 (27:21,17:14,19:28,19:20).

Šį susitikimą LSU komanda žaidė be Alytaus „Dzūkijai“ paskolintų Vidmanto Sragauskio ir Šarūno Vingelio, tačiau kaip lygi kovėsi su LKL lyderiu.

LSU komanda pirmavo didžiąją rungtynių dalį, ji ne tik laimėjo pirmąjį kėlinį, bet ir įpusėjus antrajam įgijo dviženklę persvarą – 37:27. Komandą į priekį tritaškiais metimais vedė Karolis Babkauskas. Trečiojo kėlinio pabaigoje vilniečiai išlygino rezultatą ir atrodė, kad į savo rankas perims iniciatyvą. Vis dėlto pakylėtai žaidę „LSU–Atleto“ krepšininkai nesustojo ir likus iki rungtynių pabaigos mažiau nei minutei pirmavo 80:72. Tačiau per anksti patikėję pergale, LSU krepšininkai pradėjo neleistinai klysti ir paskutinis Gedimino Oreliko metimas iš po krepšio neleido sukurti sensacijos.

„LSU–Atletui“ taškus pelnė: Karolis Babkauskas 22 ( 6/14 trit.), Tomas Urbonas 17 (8/12 dvit., 8 atk.kam.), Žygimantas Skučas (12 atk.kam) 16, Taurantas Tamošiūnas 12, Paulius Malašauskas 7, Šarūnas Beniušis 6, Aurimas Birgelis 2.

„Lietuvos ryto“ rezultatyviausi: Reinaldas Seibutis 21, Juan Palacios 18, Martynas Gecevičius 17.

„LSU–Atleto” vyr.treneris Edas Nickus: „Norėčiau pasakyti visiems kritikams, kad turime puikią komandą. Jei būtų sudarytos geresnės sąlygos, nuveiktume dar daugiau. Gaila, kad mūsų komanda niekam neįdomi, tačiau joje žaidžia ne vienas talentingas krepšininkas. Šiandien parodėme, ką galime. Gaila, kad pralaimėjome, pergalė būtų didelė paskata tobulėti. Jei komandą sustiprintume talentingais krepšininkais, nustebintume ne vieną varžovą. Džiaugiuosi, kad šiandien susirinko daug žiūrovų, dėkoju už palaikymą. „Lietuvos rytas“ mūsų neįvertino, tačiau ir mes kovėmės puikiai. Šis pralaimėjimas, kaip pergalė“.

„Lietuvos ryto” vyr.treneris Aleksandras Petrovičius: „Aikštės šeimininkai sužaidė puikias rungtynes. Pataikė iš įvairių padėčių, kovojo negailėdami jėgų. Mes prastai nusiteikėme rungtynėms, žaidėme nesusikaupę, darėme neleistinų klaidų. Tam įtakos turėjo ir įtemptas rungtynių grafikas, žaidžiame daug rungtynių, neturime laiko poilsiui.“