R.Kurtinaičio ekipa patiesė CSKA

2013 05 25 14:32

Maskvos srities „Chimki“ ekipa, kurią treniruoja Rimas Kurtinaitis, pergale pradėjo VTB Vieningosios lygos pusfinalio seriją iki trijų pergalių.

„Chimki“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 83:80 (20:13, 21:17, 22:28, 20:22) nukovė čempiono titulą ginantį Maskvos CSKA klubą.

Antrajame kėlinyje „Chimki“ pranašumas siekė keturiolika taškų – 50:36, tačiau paskutiniame ketvirtyje CSKA pradėjo mažinti atsilikimą – 64:70, 71:76.

39-ąją minutę be traumuoto Sonny Weemso žaidusi CSKA išlygino rezultatą – 78:78. Dvikovos pabaigoje tiksliau žaidė šeimininkai.

CSKA vidurio puolėjas Nenadas Krstičius per paskutinę ataką turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet aukštaūgio tritaškis skriejo pro šalį.

Namų aikštės pranašumą turinti „Chimki“ antrąsias rungtynes vėl žais savo arenoje.

Trečioji dvikova ir, jei reikės, ketvirtasis mačas vyks CSKA aikštėje. Lemiamos penktosios rungtynės vyktų „Chimki“ arenoje.

„Chimki“: Zoranas Planiničius 25 (8/11 dvitaškių, 6/7 baudų, 6 rez. perd., 5 atk. kam., 31 n.b.), Sergejus Monia 13, Paulas Davisas 12, Vitalijus Fridzonas 8 (4 rez. perd.).

CSKA: Nenadas Krstičius 16 (7 atk. kam.), Zoranas Ercegas 14, Jevgenijus Voronovas ir Aaronas Jacksonas po 9.

Šios poros nugalėtojai susitiks su kito pusfinalio laimėtojais. Šiuo metu jame Kauno „Žalgiris“ 1-0 pirmauja prieš Krasnodaro „Lokomotiv“.