R. Mizgerytės dvigubas dublis nutiesė „Fortūnai“ kelią į pergalę

2015 12 18 18:39
Nuotrauka iš lmkl.lt

Trečiąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (3/8) komanda, kuri namuose 57:43 (17:12, 16:17, 6:7, 18:7) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (2/10).

Baigiantis pirmajam kėliniui „Fortūnos“ ekipa perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį bei po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 5 taškų persvarą – 17:12.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės kontroliavo žaidimą, bet niekur toli „Aistės“ joms atitrūkti neleido. Vis dėlto Robertos Mizgerytės dvitaškis leido „Fortūnai“ išlaikyti kiek saugesnį atstumą – 33:29.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – kaunietės alsavo varžovės į nugaras ir 27-ąją minutę pagaliau išlygino rezultatą – 34:34. Kiek sėkmingiau likusį laiką sužaidusios klaipėdietis išliko priekyje ir po trijų kėlinių – 39:36.

Ketvirtajame ketvirtyje „Aistės-LSU“ įkrito į labai gilią duobę – per 6 minutes nepelnė nė vieno taško, o tuo pasinaudojusi „Fortūna“ spurtavo 10:0 bei susikrovė dviženklį pranašumą (49:36), kurio iš savo rankų nebepaleido.

„Fortūna“: R.Mizgerytė 18 (17 atk. kam., 5 per. kam., 5 kld.), J.Matuzonytė 12 (10 atk. kam.), K.Druskytė 10 (15 atk. kam.).

„Aistės-LSU“: J.Marmienė 15, I.Stankevičiūtė 13 (7 atk. kam., 5 kld.), G.Paulauskaitė 5.