„Raptors“ nušlavė „76ers“ ekipą

2013 01 10 10:08
Reuters/Scanpix nuotrauka

Be lyderio Andrea Bargnani kovojantis Toronto „Raptors“ (13-22) klubas iškovojo dar vieną pergalę NBA čempionate. Praėjusią naktį Kanados ekipa namie 90:72 (24:21, 18:19, 29:21, 19:11) nepaliko vilčių Filadelfijos „76ers“ (15-22) krepšininkams.

Puikiai gynęsi Kanados klubo krepšininkai iškovojo aštuntąją pergalę per pastaruosius 10 susitikimų. Prasčiausias sezono rungtynes sužaidusi „76ers“ komanda šį sezoną dar nebuvo pelniusi tiek mažai taškų.

„Raptors“ šiame susitikime vertėsi be abiejų lietuvių. Linas Kleiza vis dar jaučia kelio skausmus, o Jonas Valančiūnas tebesigydo delnakaulio lūžį.

Vos aštuoniais krepšininkais, iš kurių Mickaelis Pietrusas aikštėje praleido vos 8 minutes, šiose rungtynėse rėmusis Toronto ekipa pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės.

Filadelfijos klubo krepšininkai kelis kartus buvo išlyginę rezultatą pirmoje mačo dalyje, tačiau po didžiosios pertraukos „Raptors“ atgal nebesigręžiojo. Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius aikštės šeimininkai laimėjo 48:32, o per lemiamą ketvirtį varžovams leido pelnyti vos 11 taškų.

„Raptors“: Amiras Johnsonas 19 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19, Edas Davisas 17 (9 atk. kam.), Jose Manuelis Calderonas 14 (11 rez. perd.), Landry Fieldsas 10 (11 atk. kam.).

„76ers“: Thaddeusas Youngas 16 (7 atk. kam.), Jrue Holiday 16, Evanas Turneris 10 (7 atk. kam.).