„Raptors“ parklupdė „Lakers“

2013 01 21 8:42
Reuters/Scanpix nuotrauka

Netikėtą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Toronto „Raptors“ (15-26) komanda, kurios garbę gina du lietuviai. Kanados ekipa namuose 108:103 (29:20, 24:29, 30:21, 25:33) palaužė Los Andželo „Lakers“ (17-23) krepšininkus.

Be traumuotų Lino Kleizos ir Jono Valančiūno kovojusi pirmavo visas rungtynes, o ketvirtame kėlinyje sužaidus 5 minutes turėjo 19 taškų pranašumą (95:76). Visgi svečiai spurtavo 13:2 ir sumažino deficitą iki vienženklio skaičiaus (89:97).

„Raptors“ varžovams arčiau priartėti nebeleido, o skirtumą tik tiksint paskutinėmis mačo sekundėmis simboliškai sumažino Kobe Bryantas.

Besibaigiant antrajam kėliniui iš aikštės buvo išvarytas Dwightas Howardas, kuris šiek tiek prie baudų metimo linijos susistumdė su Alanu Andersonu.

„Raptors“: Jose Manuelis Calderonas 22 (9 rez. perd.), Landry Fieldsas 18 (10 atk. kam.), Edas Davisas 18 (8 atk. kam.), Alanas Andersonas 14 (8 rez. perd.), Amiras Johnsonas 9 (8 atk. kam.).

„Lakers“: Kobe Bryantas 26 (3/12 trit., 6 kld.), Pau Gasolis 25, Steve'as Nashas 16 (9 rez. perd.), Earlas Clarkas 14 (14 atk. kam.), Metta World Peace 9.

Šia pergale Toronto komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Tuo tarpu „Lakers“ tai buvo antra nesėkmė iš eilės.

„Lakers“ kitas rungtynes išvykoje žais su Čikagos „Bulls“ klubu, o „Raptors“ išvykoje išmėgins jėgas su NBA čempionais – Majamio „Heat“ krepšininkais.