„Raptors“ pergalių serija nutrūko San Antonijuje

2012 12 27 10:13
Linas Kleiza /Reuters/Scanpix nuotr.

Joną Valančiūną praradusiai Toronto „Raptors“ (9-20) ekipai nepavyko pratęsti penkių pergalių serijos. Kanados klubas San Antonijuje 80:100 (18:22, 19:22, 20:26, 23:30) nusileido vietos puikiai besigynusiems „Spurs“ (22-8) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai per pirmąją mačo dalį praleido vos 37 taškus ir pademonstravo geriausią sezono rezultatą.

Tuo tarpu Valančiūno mėnesiui netekusi ir vis dar be ekipos lyderio Andrea Bargnani bei įžaidėjo Kyle'o Lowry rungtyniaujanti Kanados komanda negalėjo rasti kelių varžovų krepšio link.

Dviženklio taškų skaičiaus nepelnė nė vienas „Raptors“ starto penketo krepšininkas, o rezultatyviausiai žaidę Amiras Johnsonas ir Alanas Andersonas surinko po 12 taškų.

Baigiantis trečiajam kėliniui svečiai atsiliko tik 4 taškų skirtumu, tačiau per likusias pusketvirtos ketvirčio minutės krepšį vos dukart atakavo Johnsonas, o tuo pasinaudoję „Spurs“ krepšininkai spurtavo 13:2 ir įgijo 15 taškų pranašumą (70:55).

Nuo suolo rungtynes pradėjęs Linas Kleiza per 16 minučių pelnė 5 taškus (0/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir užsidirbo 1 bloką.

„Spurs“: Timas Duncanas 15, Manu Ginobilis 14, Tony Parkeris 13 (7 rez. perd.), Tiago Splitteris 10, Borisas Diaw 10.

„Raptors“: Alanas Andersonas 12, Amiras Johnsonas 12, Terrence'as Rose'as 11, Johnas Lucasas 11.