„Raptors“ vėl krito, nevaldė emocijų

2012 12 11 11:12
Tai buvo vienuolikta Toronto ekipos nesėkmė per paskutines 12 rungtynių./Reuters/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ (4-18) laivas toliau grimzta žemyn. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „Raptors“ svečiuose 74:92 (19:18, 21:26, 19:20, 15:28) neprilygo Portlendo „Trail Blazers“ (9-12) komandai.

Tai buvo vienuolikta Toronto ekipos nesėkmė per paskutines 12 rungtynių. Be to, ją apkartino krepšininkų traumos ir diskvalifikacija.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės dėl ginčų su teisėjais buvo pašalintas Amiras Johnsonas. Prieš palikdamas aikštę jis dar metė dantų apsaugą į teisėją ir turėjo būti tempte ištemptas komandos draugų.

Alkūnės traumą šioje dvikovoje patyrė Andrea Bargnani, o Kyle'as Lowry mačo nebaigė dėl peties skausmų.

Nežaidė ir Linas Kleiza, kuriam po dvikovos su Los Andželo „Clippers“ suskaudo kelį.

„Trail Blazers“ taip pat buvo ne stipriausios sudėties – jiems negalėjo padėti starto penketo krepšininkai Nicolas Batumas ir Wesley Matthewsas. Tačiau „Raptors“ vis tiek neturėjo šansų.

„Trail Blazers“ laimėjo nepaisant to, kad prametė visus 20 tritaškių – tai visų laikų NBA antirekordas.

Mačą starto penkete pradėjęs „Raptors“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas per 34 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 30, J.J. Hicksonas 16 (11 atk. kam.), Nolanas Smithas 11, Sasha Pavlovičius 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 20, Edas Davisas 14, Jose Calderonas 12.