Rekordus mušęs E.Baniulis – geriausias NKL savaitės žaidėjas

2014 12 21 16:02
Varžovams nesisekė stabdyti puikiai žaidusio E.Baniulio. Sauliaus Čirbos nuotrauka

Du vakarus iš eilės įspūdingus solo pasirodymus surengęs Evaldas Baniulis antrą kartą šiame sezone pripažintas geriausiu NKL savaitės žaidėju.

Per dvejas NKL čempionato rungtynes Molėtų „Ežerūno-Kario“ puolėjas surinko 81 naudingumo balą, o jo atstovaujama komanda iškovojo dvi pergales.

Penktadienį (12.19) molėtiškiai rezultatu 74:72 įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius, o šeštadienį išvykoje 86:82 tiesioginėje kovoje dėl pirmosios vietos turnyro lentelėje nukovė ir Vilniaus „Perlą-MRU“.

Savų žiūrovų palaikomas į žalgiriečių krepšį 27 metų 201 cm ūgio puolėjas per 36 minutes įmetė 30 taškų (11/13 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Išvykos rungtynėse su „Perlu-MRU“ E. Baniulis aikštėje praleido 38 minutes ir per jas pagerino du šio sezono rekordus – pelnytų taškų ir efektyvumo. Į vilniečių krepšį Mindaugo Kildišiaus auklėtinis įmetė 38 taškus (6/11 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir aikštę paliko su 49 naudingumo balais.

Lenktynėse dėl NKL svaitės geriausio žaidėjo titulo E. Baniulis aplenkė Antaną Udrą (Vilniaus „Perlas-MRU“), Julių Kazakauską (Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“), Valdemarą Savostjanovą ir Karolį Guščiką (abu – Raseinių „Rasai“), Dovį Bičkauskį („Trakai“) bei Vitalijų Lukšą („Vilnius“).