Rezultatyvaus D. Motiejūno žaidimo pergalei nepakako

2015 01 06 9:00
Donatas Motiejūnas. AFP/Scanpix nuotrauka

Puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojanti Čikagos „Bulls“ (25-10) pratęsė savo pergalių seriją mače su Hjustono „Rockets“. Čikagos krepšininkai namie laimėjo 114:105 (34:33, 28:29, 21:27, 31:16).

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes „Rockets“ pirmavo 100:95, tačiau „Bulls“ dvikovą pabaigė pasiutusiu spurtu 19:5.

Jimmy Butleris išvedė „Bulls“ į priekį 102:100, o kitoje atakoje Joshas Smithas pataikė iš toli ir „Rockets“ paskutinį kartą pirmavo 103:102.

Butleris tada atsakė tritaškiu, du taškus pridėjo baudas pataikęs Derrickas Rose'as, o Nikola Mirotičius smeigė tritaškį ir mačo baigtis tapo aiški – 110:103. „Bulls“ komandai tai buvo trylikta pergalė per paskutines 15 rungtynių.

„Rockets“ gretose Donatas Motiejūnas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Hjustono komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Bulls“: Pau Gasolis 27 (14 atk. kam.), Jimmy Butleris 22, Derrickas Rose'as 19 (9 rez. perd.), Nikola Mirotičius 17 (8 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 10.

„Rockets“: Joshas Smithas 21, Jamesas Hardenas 20 (7/22 metimų), Donatas Motiejūnas 16, Patrickas Beverley 14, Dwightas Howardas 12 (14 atk. kam.).