Rinktinės žaidėjai pasikeitė vietomis su treneriais

2007 08 09 0:00

Vakar Druskininkuose Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė dalyvavo nuotaikingoje akcijoje, kurią surengė vienas pagrindinių Lietuvos krepšinio federacijos rėmėjų UAB "Omnitel".

Druskininkų sporto centre įvyko krepšinio rungtynės tarp bendrovės "Omnitel" darbuotojų ir Lietuvos sporto žurnalistų komandų, kuriose pergalę 32:23 šventė "Omnitel" ekipa.

Rungtynėse, kur buvo žaidžiami 3 kėliniai po 8 minutes (nestabdant laiko), aktyvūs dalyviai buvo ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai. Šarūnas Jasikevičius ir Rimantas Kaukėnas tapo komandų vyriausiaisiais treneriais, o rinktinės strategas Ramūnas Butautas, fizinio rengimo treneris Virginijus Mikalauskas bei gydytojas Vytenis Trumpickas papildė abiejų komandų sudėtis. Teisėjų švilpukus į rankas paėmė ir rungtynėms vadovavo dvyniai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai. Likusieji rinktinės krepšininkai tapo

sirgaliais, negailėjusiais replikų žaidėjams, treneriams ir teisėjams.

Linksmos rungtynės vyko permainingai, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau dvikovos pabaigoje daugiau jėgų išsaugojo "Omnitel" žaidėjai. Jų treneris Šarūnas Jasikevičius buvo apdovanotas nugalėtojams skirtu prizu. "Žurnalistų" ekipos strategui Rimantui Kaukėnui teko paguodos prizas. Nors per rungtynes abiejų komandų treneriai "negailėjo" kritikos teisėjams, broliai-teisėjai suvaldė rungtynes, nepaskyrę nė vienos techninės pražangos, ir taip pat buvo apdovanoti už objektyvumą.