„Rockets“ išsivežė pergalę iš Minesotos

2012 12 27 10:06
Donatas Motiejūnas vėl neturėjo progos pasižymėti aikštelėje. /Scanpix nuotr.

Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (16-12) ekipa Minesotoje 87:84 (22:17. 22:30, 17:17, 26:20) nugalėjo "Timberwolves“ (13-13) komandą.

Gynėjas pelnė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tai devintas kartas šį sezoną, kai Hardenas perkopė 30 pelnytų taškų ribą.

Donatas Motiejūnas nuo atsarginių suolelio ketvirtą kartą paeiliui nepakilo.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pelnė vienuolika taškų be atsako, taip nutoldami 60:46. Bet ketvirtajame surengė lemiamą spurtą – 15:2.

„Pralaimėjimas labai nuvylė, nes kontroliavome mačą trečiame kėlinyje. Nežinau, kodėl, bet po jo sustojome. Paprasčiausia negalėjome užpulti“, – sakė „Timberwolves“ treneris Rickas Adelmanas.

Minesotos ekipos naujokas Aleksejus Švedas paskutines septynerias rungtynes pradėjo starto penkete. Per paskutines šešerias jis vidutiniškai atlikdavo po 7,2 rezultatyvaus perdavimo. Šį sezoną jis antras geriausias NBA naujokas pagal rezultatyvius perdavimus – vidutiniškai 4,5.

Tuo tarpu Motiejūnas žaidė paskutiniuose trejuose „Rockets“ susitikimuose, vidutiniškai aikštėje praleisdamas po 4,3 minutės ir surinkdamas po 3 taškus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (11/22 metimų), Chandleris Parsonsas 12, Carlosas Delfino 11 (3/11 tritaškių), Omeras Ašikas 9 (17 atk. kam.).

„Timberwolves“: Jose Barea 18, Aleksejus Švedas 16, Derrickas Williamsas 9.