„Rockets“ su D.Motiejūnu neprilygo „Thunder“ ekipai

2012 12 30 9:48
Galingai puolusi Oklahomos ekipa triuškinamą persvarą susikrovė per svarbiausias pirmųjų dviejų kėlinių minutes. /AFP/Scanpix nuotrauka

Donatas Motiejūnas žaidė bene daugiausia laiko šį sezoną, tačiau savo minučių taškais nepavertė ir pirmą kartą per karjerą NBA aikštę paliko surinkęs neigiamą naudingumo balą.

Donatas Motiejūnas žaidė bene daugiausiai laiko šį sezoną, tačiau savo minučių taškais nepavertė ir pirmą kartą per karjerą NBA aikštę paliko surinkęs neigiamą naudingumo balą.

Ne ką geriau sekėsi ir jo atstovaujamai Hjustono „Rockets“ (16-14) ekipai. Ji namie 94:124 (26:31, 24:37, 24:28, 20:28) neprilygo NBA vicečempionei Oklahomos „Thunder“ (23-6) komandai.

„Rockets“ strategas Kevinas McHale'as lietuvį į aikštę išleido ketvirtajame mačo kėlinyje, kai susitikimo baigtis jau buvo aiški. Motiejūnas per 7 minutes ir 6 sekundes prametė 2 tritaškius ir 1 dvitaškį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko -3 naudingumo balus.

Ilgiau jis žaidė tik pergalingame gruodžio 20-osios mače su Filadelfijos „76ers“ klubu, kai aikštėje be vienos sekundės praleido 8 minutes.

Galingai puolusi Oklahomos ekipa triuškinamą persvarą susikrovė per svarbiausias pirmųjų dviejų kėlinių minutes, kai surengė spurtus 12:2 ir 16:0 bei įgijo 18 taškų pranašumą (68:50).

Tai buvo jau antros „Rockets“ ekipos rungtynės paeiliui, kuriose per pirmuosius du kėlinius ji praleidžia bent 68 taškus. Penktadienio naktį Hjustono klubas neapsigynė nuo „Spurs“ atakų.

„Žinojome, kad Hjustono ekipa pastaruoju metu demonstruoja gerą krepšinį ir pelno daug taškų. Todėl labai norėjome apsiginti, pataikyti savo metimus ir nedalinti varžovams kamuolių. Manau, kad labai gerą darbą atliko ir mūsų įžaidėjas“, – po mačo tvirtino 26 taškus surinkęs Kevinas Durantas.

Jo pagirtas Russellas Westbrookas buvo arti pirmojo trigubo dublio šį sezoną. Gynėjas pelnė 28 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25, Marcusas Morrisas 24, Toney Douglas 17, Chandleris Parsonsas 10.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 28 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 26, Kevinas Martinas 19, Thabo Sefolosha 15, Nickas Collisonas 12 (10 atk. kam.).