S. Buterlevičiaus tritaškis leido „Lietkabeliui“ triumfuoti Klaipėdoje

2016 01 16 19:56
Karolio Kavolėlio/lkl.lt nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate ir toliau galingai rungtyniauja „Lietkabeklio“ krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 74:70 (22:13, 16:26, 19:13, 17:18) nugalėjo „Neptūno“ ekipą.

Puiki pradžia. Nuo pat pirmųjų mačo minučių naudingiau rungtyniavę panevėžiečiai prieš antrąjį ketvirtį susikrovė 9 taškų pranašumą (13:22).

Spurtas. Klaipėdos krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 (20:22), tačiau į priekį išsiveržė tik likus dviems minutėms iki ilgosios pertraukos (34:33). Po dviejų kėlinių – 39:38

Dvitaškiai. Verta pažymėti, jog daugiau nei pusę pirmosios rungtynių dalies atsilikęs „Neptūnas“ iš dviejų taškų zonos atakavo net 71% taiklumu, kai tuo metu „Lietkabelis“ vos 38% taiklumu.

Baudų metimai. Panevėžio miesto ekipa per pirmąsias 20 minučių metė net dvigubai daugiau baudų metimų – 12 (83% taiklumas) prieš 6 (50% taiklumas).

Perimti kamuoliai. „Neptūnas“ perėmė du kartus daugiau kamuolių nei svečiai – 6 prieš 3, tačiau padarė dviem klaidomis daugiau – 9 prieš 7.

Trečiasis kėlinys. Nors „Lietkabelis“ po dviejų kėlinių turėjo minimalų deficitą, tačiau prieš paskutinį ketvirtį jau pirmavo 5 taškais (52:57).

„Neptūnas“: J.Grantas (7 atk. kam.) 14 tšk., D.Zavackas 10 tšk., M.Girdžiūnas ir V.Šarakauskas po 7 tšk., D.Ewingas, M.Mažeika ir T.Plaistedas (9 atk. kam.) po 6 tšk.

„Lietkabelis“: S.Buterlevičius 21 tšk., J.Kazakauskas 15 tšk., A.Labuckas (9 atk. kam.) 11 tšk., J.Žuža 9 tšk. B.Raley-Rossas 4 tšk.