S. Curry atvedė „Warriors“ į antrą pergalę Vakarų konferencijos finale

2015 05 22 9:21
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

NBA sezono MVP Stephenas Curry surengė dar vieną rezultatyvų pasirodymą ir jo į priekį vedama Oklando „Golden State Warriors“ ekipa antrą kartą Vakarų konferencijos finale namuose nugalėjo Hjustono „Rockets“ 99:98 (36:28, 19:27, 22:20, 22:23).

Pirmoje rungtynių dalyje mačas ėmė panašėti į „Rockets“ sutriuškinimą, aikštės šeimininkai pirmavo 49:32, tačiau svečiai sugebėjo surengti galingą spurtą ir rezultatas tapo lygus (55:55).

Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką ir „Warriors“ persvara retai pasiekdavo daugiau nei keturis taškus. Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus priešpaskutinei minutei Curry pataikė dvitaškį ir reguliariojo sezono lyderiai pirmavo 98:90.

„Rockets“ nesudėjo ginklų. Per likusį laiką „Warriors“ pelnė tik tašką ir po Draymondo Greeno baudos metimo pirmavo 99:92. Tuo metu svečių gretose taškus rinko Jamesas Hardenas, dėjimą iš viršaus pridėjo Dwightas Howardas (98:99).

Sustabdę Oklando ekipos ataką svečiai turėjo galimybę pelnyti lemiamus taškus, tačiau Curry ir Klay Thompsonas dviese užspaudė Hardeną ir pastarasis nespėjo atlikti metimo į krepšį.

Steve‘o Kerro auklėtiniai antrą kartą dramatiškoje kovoje nugalėjo Kevino McHale‘o kariauną ir Vakarų konferencijos finale pirmauja 2-0.

„Rockets“ neišgelbėjo ir tai, jog Hardenas pranoko Curry. 13 metimų iš 21 pataikęs „Warriors“ įžaidėjas pelnė 33 taškus, o tokį patį pataikymą pademonstravęs „Rockets“ lyderis metė 10 baudų metimų, pelnė 38 taškus ir dar pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

Prieš rungtynes buvo abejonių dėl Howardo dalyvavimo, tačiau Hjustono ekipos vidurio puolėjas pasirodė ant parketo, pelnė 19 taškų ir sugriebė 17 atšokusių kamuolių.

Serija į Hjustoną persikels naktį iš šeštadienio į sekmadienį 4 val.

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Andrew Bogutas 14, Klay Thompsonas 13, Draymondas Greenas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (10 atk. kam.), Dwightas Howardas 19 (17 atk. kam.), Terrence‘as Jonesas 12, Joshas Smithas 10.