Š. Marčiulionio KA–PZU komandai – MKL III diviziono auksas

2015 02 23 9:49
Organizatorių nuotrauka

Vasario 20-22 dienomis Trakuose vyko MKL Jaunučių A čempionato III diviziono Finalo ketverto varžybos, kuriose tarp metais vyresnių, gim. 1999 m., ekipų kovojo Š.Marčiulionio KA III-PZU komanda (treneris Erikas Kučiauskas).  Dėl nugalėtojų vardų ir galimybės kovoti su II diviziono ekipomis varžėsi  Š.Marčiulionio KA III-PZU komanda, Tauragės sporto mokyklos komanda „Vailida“, Ukmergės sporto centro bei „Visi kartu“ krepšininkai.

Pirmąją turnyro dieną Š.Marčiulionio KA III-PZU komanda po atkaklios kovos rezultatu 69:63 įveikė Ukmergės SC ekipą, antrąją dieną – 60:48 Tauragės SM-"Vailidą", o lemiamoje kovoje rezultatu 77:73 nugalėjo „Visi kartu“ komandą ir MKL III diviziono Jaunučių A čempionate iškovojo I vietą tarp metais vyresnių krepšininkų. Trečiąją vietą laimėjo Ukmergės SC ekipa. Domantas Vilys išrinktas Naudingiausiu turnyro žaidėju (MVP), o Gertautas Urbonavičius išrinktas į Simbolinį turnyro žaidėjų penketą! Finalo ketverto laimėtoja „Iššūkio etape“ iki dviejų pergalių žais su 8 II diviziono komanda.

Šis trofėjus – trečiasis Š.Marčiulionio KA -PZU komandai šį sezoną. Prieš tai ji tapo „PZU taurė“ ir „Team’97 Sabonis Cup“ turnyrų nugalėtoja.

Po Finalo ketverto varžybų treneris Erikas Kučiauskas sakė:

„Vaikinai puikiai kovojo, atidavė visas jėgas, nors buvo ir sunkių momentų. Visi krepšininkai, šiandien pabuvoję aikštelėje, įdėjo savo indėlį į šią pergalę. Finalo ketvertas pareikalavo daug jėgų. Šiame finalo ketverte buvo sunkiau, nei I diviziono, nes teko žaisti tris dienas iš eilės. Be to šiemet III divizione sužaidėme 27 rungtynes, tai irgi daugiau, nei I divizione. Po paskutinių rungtynių jaučiu palengvėjimą, nes prieš Finalo ketvertą turėjome įvairių problemų. Negalėjome gerai pasiruošti turnyrui, nes keletas žaidėjų sirgo, gerai žaisti kliudė ir traumos.

Dėkoju savo auklėtiniams ir jų tėveliams, kad tie vaikinai, kurie liko akademijoje, tikėjo, kad ši komanda bus, ir kad dar pradžiugins ne viena pergale. Mums nuoširdžiai linkėjo sėkmės ir bronzinė prizininkė – Ukmergės ekipa. Ačiū ir puikiam akademijos kolektyvui, kuris mus labai palaikė. Dėkoju visiems už puikų savaitgalį. Mes parodėme, kad esame stipriausia Vilniaus komanda. Dabar kovosime toliau.“