S. Okockytės baudų metimai išplėšė pergalę „Hoptrans-Sirenoms“

2015 12 12 16:27
LMKL nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pergalę po atkaklios kovos šventė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6/4), kurios svečiuose 71:69 (14:16, 12:15, 27:19, 18:19) palaužė Klaipėdos „Fortūną“ (2/8).

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi viešnioms, kurios sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes pirmavo 10:5. Ketvirčio pabaigoje „Fortūnos“ puolimas pagerėjo ir klaipėdietes ne tik priartėjo (10:12), bet ir kėlinį baigė būdamos priekyje – 16:14.

Antrajame ketvirtyje klaipėdietės ir toliau diktavo žaidimo ritmą, tačiau „Hoptrans-Sirenos“ neleido varžovėms toli pabėgti – 22:24. Kėlinį tolimu metimu baigė šeimininkės, o tai leido joms prieš antrąją rungtynių dalį ir toliau pirmauti – 31:26.

Po didžiosios pertraukos kaunietės suaktyvino savo žaidimą ir greitai rezultatą išlygino (33:33), o neužilgo, po Santos Okockytės dvitaškio, po ilgo laiko išsiveržė į priekį – 38:37. Per likusią kėlinio dalį svarstyklės svyravo tai į vienos, tai į kitos komandos pusę, bet prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau „Hoptrans-Sirenos“ – 53:50.

Ketvirtajame kėlinyje vyko itin atkakli kova, o įpusėjus ketvirčiui priekyje vos 2 taškais buvo kaunietės – 63:61. Likus žaisti mažiau nei 2 minutes, rezultatą persvėrė „Fortūna“ (67:65), bet netrukus rezultatas ir vėl buvo lygus – 69:69. „Hoptrans-Sirenoms“ pergalę išplėšė S.Okockytė, kuri tiksliai realizavo baudų metimus ir leido kaunietėms švęsti pergalę – 71:69.

„Fortūna“: K.Druskytė (11 atk. kam.) 18, R.Mizgerytė (9 atk. kam.) ir J.Matuzonytė (8 kld.) po 12, D.Štrimaitytė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė (6 kld., 7 rez. perd.) 26, G.Jasiunskaitė 16, K.Balčiūnaitė (11 atk. kam., 24 naud. bal.) 9.