Šanso sulaukęs M. Kuzminskas – rezultatyviausias „Knicks“ žaidėjas

2016 10 16 14:38
Lietuvos žinių archyvo nuotrauka

Praėjusiose rungtynėse ant Niujorko „Knicks“ atsarginių suolelio pratūnojęs Mindaugas Kuzminskas pagaliau sulaukė Jeffo Hornaceko dėmesio ir jį išnaudojo su kaupu.

Puolėjo pasirodymas antroje susitikimo dalyje tapo tikru benefisu, tačiau nepaisant to, „Knicks“ klubas 107:119 (25:28, 25:31, 28:31, 29:29) pripažino Bostono „Celtics“ pranašumą.

Kuzminskas aikštelėje pasirodė tik trečiajame kėlinyje, tačiau daug laiko apšilti jam neprireikė – vos per 19 minučių jis tapo rezultatyviausiu „Knicks“ žaidėju.

Lietuvis pelnė 18 taškų (4/9 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Per gautas minutes Kuzminskas spėjo tapti daugiausiai metimų atlikusiu komandos žaidėju. Joks kitas ekipos krepšininkas per šį susitikimą nemetė daugiau nei 16 metimų.

Maža to, Kuzia buvo vienas iš nedaugelio „Knicks“ žaidėjų, kuriam būnant aikštėje Niujorko klubas daugiau taškų pelnė nei praleido. Teigiamą taškų balansą be lietuvio turėjo tik Justinas Holiday, Saša Vujačičius bei Maurice'as Ndouras.

Pirmą kartą ant parketo su „Knicks“ apranga žengė ir komandos naujokas Joakimas Noah. Prancūzas debiutines rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 19 minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo tiek pat kamuolių.

„Knicks“ tvarkaraštyje dar liko dvejos kontrolinės rungtynės. Niujorko klubas dar susitiks su „Celtics“ bei Bruklino „Nets“ komandomis. NBA sezonas startuos spalio 25-ąją.

Kitas komandos naujokas Derrickas Rose'as vis dar negali padėti komandai dėl Kalifornijoje vykstančio teismų proceso.

„Knicks“: Mindaugas Kuzminskas 18, Carmelo Anthony 15, Ronas Bakeris ir Justinas Holiday po 13, Willy Hernangomez 12 (12 atk. kam.).

„Celtics“: R.J. Hunteris 17, Avery Bradley 15, Alas Horfordas ir Jaylenas Brownas po 12, Marcusas Smartas ir Jae Crowderis po 11, Demetriusas Jacksonas 10.