Šeimininkai sustojo ketvirtfinalyje

2013 09 19 8:06

Slovėnijos rinktinei nepavyko peržengti Senojo žemyno pirmenybių ketvirtfinalio barjero. Božidaro Maljkovičiaus auklėtiniai palaikant pilnutėlei Liublianos „Stožice“ arenai 62:72 (12:10, 12:16, 21:24, 17:22) nusileido Prancūzijos rinktinei ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje įjungę prancūzai po Alexis Ajinca dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (36:26).Iniciatyvos iš savo rankų neišleidę Prancūzijos krepšininkai pirmavo likusią rungtynių dalį.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje slovėnai buvo sumažinę atsilikimą iki 3 taškų (49:52), tačiau tuomet 7:0 spurtavę prancūzai susigrąžino turėtą pranašumą, o tašką mačo pabaigoje padėjo įspūdingas Nicolo Batumo dėjimas.

Šeimininkams nepavyko susitvarkyti su Prancūzijos rinktinės lyderiu Tony Parkeriu, kuris per 35 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 3 kamuolius bei išprovokavo 7 pražangas.

Tik 34,3 proc. taiklumu krepšį atakavę Maljkovičiaus auklėtiniai metė net 25 tritaškius, iš kurių tikslą pasiekė tik 6, tuo tarpu Prancūzijos žaidėjai pataikė 3 iš 10 metimų.

Slovėnams kišo koją ir neatkovoti kamuoliai po savuoju krepšiu. Antraisiais šansais pasinaudoję varžovai pelnė 20, o šeimininkai – tik 6 taškus.

Slovėnijos rinktinė: Goranas Dragičius 18, Zoranas Dragičius 12, Boštjanas Nachbaras 10.

Prancūzijos rinktinė: Tony Parkeris 27, Nicolas Batumas 14, Borisas Diaw 10.

Collet auklėtiniai pusfinalyje susitiks su Ispanijos krepšininkais, kurie 90:60 sutriuškino Serbijos nacionalinę komandą.