Sėkmingas M. Kuzminsko žaidimas neišgelbėjo „Unicaja“

2015 02 14 7:14
Mindaugas Kuzminskas. AFP/Scanpix nuotrauka

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (1-6) patyrė dar vieną nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etape. Joano Plazos auklėtiniai penktadienį svečiuose 74:79 (21:27, 20:17, 17:21, 16:14) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3-4) krepšininkams.

Kuzminskas pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias žaidėjas. Lietuvis per 21 minutę pelnė 12 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Baskų pergalę nulėmė trečiajame kėlinyje pradėtas spurtas. Šio ketvirčio viduryje „Unicaja“ dar pirmavo 52:51, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje dviženklę persvarą jau turėjo „Laboral Kutxa“ komanda – 70:58.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Andalūzijos ekipa spurtavo 7:0 ir prisivijo – 72:76. Vis tik prasidėjus paskutinei minutei šansą dar labiau priartėti vėjais paleido suklydęs Jaysonas Grangeris, o šeimininkų pergalę įtvirtino Dariaus Adamso ketvirtasis tritaškis.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 12 (7 atk. kam.) Jaysonas Grangeris ir Kostas Vasileiadis po 11, Willas Thomasas ir Carlosas Suarezas po 9.

„Laboral Kutxa“: Darius Adamsas 20, Fernando San Emeterio, Tornike Shengelia ir Fabienas Causeuras po 12, Benas Hansbrough 7.