Septintas nulis

2009 12 18 0:00

Kauno "Žalgirio" ekipai nepavyko nutraukti nesėkmių serijos Eurolygoje.

Vakar Barselonoje Lietuvos vicečempionai "Žalgirio" krepšininkai bejėgiškai - 55:89 (17:20, 11:26, 9:23, 18:20) - nusileido "Barcelonai" (Ispanija) ir Eurolygos A grupėje įsirašė septintą iš eilės pralaimėjimą. Ispanijos ekipa, iškovojusi aštuntą pergalę, ir toliau lieka vienintelė, Eurolygoje nepatyrusi pralaimėjimo.

Gintaro Krapiko auklėtiniams jėgų užteko tik pirmam kėliniui, kurį pralaimėjo 17:20. Lūžis įvyko per antrą ketvirtį, kai katalonai, pirmaudami 32:26, kelių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir pasiekė 20 taškų skirtumą (46:26). O po trečio kėlinio šeimininkai pirmavo jau 32 taškais (69:37). Tai buvo tryliktas iš eilės "Žalgirio" pralaimėjimas išvykose.

Kauno komandoje geriausiai sekėsi Travisui Watsonui (17 tšk.) ir Dainiui Šalengai (10). Iš šeimininkų rezultatyviausias buvo Pete'as Mickaelis (14).

Vakar C grupėje Maskvos CSKA (Rusija) namie 77:72 (28:11, 17:23, 13:22, 19:16) palaužė Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ir šventė šeštą pergalę. Pergalės didvyriu tapo Ramūnas Šiškauskas. Per paskutinę minutę jis perėmė kamuolį, privertė varžovus prasižengti, įmetė du baudų metimus, o po dar vienos žydų pražangos vėl sumetė abi baudas. Lietuvio sąskaitoje - 13 taškų.

Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) per D grupės rungtynes namie 67:76 (8:22, 19:17, 18:24, 22:13) nusileido du lietuvius turinčiam Madrido "Real" (Ispanija) klubui. Rimantas Kaukėnas prie šeštos pergalės prisidėjo 12, o Darjušas Lavrinovičius - 8 taškais. Antrą pralaimėjimą patyrusioje Graikijos čempionų ekipoje Šarūnas Jasikevičius nerungtyniavo.