Sezono starte „Nevėžis“ patyrė nesėkmę

2015 09 30 20:56
Giedrės Minelgaitės nuotrauka

23-iasis „Tete-a-Tete Casino-LKL“ – Lietuvos krepšinio lygos sezonas Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams prasidėjo nesėkmingai – mūsiškiai patyrė pralaimėjimą išvykoje prieš Klaipėdos „Neptūno“ ekipą rezultatu 77:66 (23:19; 24:8; 20:19; 10:20).

„Švyturio“ arenoje vykusį mačą akyviau pradėjo „Nevėžio“ krepšininkai. Ginčo kamuolį atkovojusį ir greitą ataką surengusį Darių Gvezdauską ketvirtąją susitikimo sekundę varžovų pražanga nusiuntė prie baudų metimo linijos, kur šis realizavo abu metimus (0:2). Netrukus efektingai kamuolį į kašę įdėjo Vaidotas Volkus (0:4), tačiau išsibarsčiusią „Nevėžio“ gynybą taikliu tritaškiu nubaudė Donatas Zavackas (3:4). Besibaigiant antrajai kėlinio minutei, Martynas Mažeika, realizavęs tris baudos metimus, pirmą kartą šiose rungtynėse išveda „Neptūną“ į priekį (6:4).

Per likusį kėlinio laiką komandos keičiasi klaidomis ir rezultatyviomis atakomis, o paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Paulius Semaška pelno du taškus, tirpdydamas „Neptūno“ jūrų dievų pranašumą iki keturių taškų (23:19).

Antrojo kėlinio pradžioje Harvey Grantas deda kamuolį iš viršaus (25:19). Į tai atsakydamas trečią taiklų tritaškį smeigia D. Gvezdauskas, dar vieną prideda Tayloras Kingas (29:25). Tačiau spurtavę klaipėdiečiai kėlinį užbaigia galingai, kai tuo metu buksuojanti „Nevėžio“ ekipa ilsėtis į ilgąją pertrauką išeina turėdama dvidešimties taškų deficitą – 47:27.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Nevėžis“ atlieka mini – keturių taškų spurtą (50:36), tačiau sužaidęs septynias minutes trečiajame ketvirtyje „Neptūnas“ po Mindaugo Girdžiūno baudos metimų pasiekia rekordinį pranašumą (64:40). Ketvirtis baigiasi šeimininkams pirmaujant rezultatu 67:46.

Ketvirtajame kėlinyje fotūna atsigręžė į „Nevėžio“ krepšininkų pusę, tačiau rungtynių baigtį pakeisti buvo vėlu. Aikštės šeimininkai triumfavo rezultatu 77:66.

„Neptūnas“: M. Girdžiūnas ir J. Grantas po 11 tšk., G. Ewingas 10 tšk., M. Mažeika (5 rez. perd.) 9 tšk., S. Galdikas 8 tšk.

„Nevėžis“: D. Gvezdauskas 21 tšk., V. Volkus (6 atk. kam.) 14 tšk., A. Aleksandrovas 8 tšk., E. Ežerskis 7 tšk.