Šiauliečiai - vėl ant prizininkų pakylos

2006 05 15 0:00
Kėdainių "Nevėžio" krepšininkams nepavyko LKL mažojo finalo serijoje bent kartą įveikti "Šiaulių".
Petro Malūko nuotrauka

"Šiaulių" krepšininkai penktą kartą klubo istorijoje ir trečiąkart iš eilės iškovojo LKL bronzos medalius

"Šiaulių" ekipai iškovoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius užteko trejų mažojo finalo serijos rungtynių. Šiauliečiai per trečiąsias mažojo finalo serijos rungtynes namie 89:68 nugalėjo Kėdainių "Nevėžio" krepšininkus ir laimėjo seriją iki 3 pergalių "sausu" rezultatu 3-0.

Nuo pirmųjų mačo minučių į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai netruko įgyti solidžią persvarą ir dar neįpusėjus rungtynėms po Artūro Jomanto dvitaškio atitrūko 21 taško skirtumu (46:25). Palūžusiems "Nevėžio" žaidėjams po pertraukos nepavyko pagerinti savo žaidimo. "Mes išsaugojome daugiau jėgų. Prieš mačą pavyko įtikinti žaidėjus, kad trečiosios rungtynės yra tos, per kurias reikia baigti seriją", - po trečiojo mažojo finalo serijos mačo tvirtino vyriausiasis "Šiaulių" ekipos treneris Aloyzas Rudys.

Strategas džiaugėsi, kad jo auklėtiniams pavyko sugriauti "Nevėžio" komandos trenerių sumanytus planus. "Varžovai buvo parengę planą, kaip mus nugalėti, tačiau pavyko jį sugriauti. Visos serijos rungtynės buvo labai atkaklios, bet per trečiąjį mačą "Nevėžio" žaidėjai palūžo. Prieš trečią šeštadienio rungtynių kėlinį mačiau, kad kėdainiškiai pergale nebetiki", - sakė Rudys.

Iš karto po rungtynių "Šiaulių" kapitonui Vaidui Pauliukėnui miesto savivaldybės administracijos direktorius Genadijus Mikšys įteikė Šiaulių tarybos dovaną komandai - 100 tūkst. litų čekį.

Rungtynių statistika

ŠIAULIAI - NEVĖŽIS 89:68. Kėliniai: 21:8, 25:19, 23:20, 20:21. Šiauliai: Danusevičius 18, Jomantas 15, Vaškys 13, Masiulis 12, Pauliukėnas 10, Pakamanis 8, Mažutis 6, Ruikis 3, Vaičiūnas 3, Vėlius 1 (Klimavičius). Nevėžis: Stankus 14, Sakalauskas 10, Česnauskis 9, Počiuipa 9, Janišius 8, Savostjanovas 8, Maceina 7, Sirutavičius 3 (Adomavičius, Lubys). Taiklumas: dvitaškiai 26/36 (72,2) ir 21/48 (42,9), tritaškiai 5/15 (33,3) ir 4/19 (21,1), baudos 22/38 (57,9) ir 14/19 (73,7). Atkovoti kamuoliai 36 ir 25, rezultatyvūs perdavimai 17 ir 15, perimti kamuoliai 7 ir 8, klaidos 19 ir 12, blokuoti metimai 3 ir 0.