Sporto žinios

2008 01 19 0:00

Tenisininkų batalijos

Atvirajame Australijos teniso čempionate penktadienį paaiškėjo pirmieji vienetų varžybų aštuntfinalininkai. 2004 metų Australijos pirmenybių nugalėtoja 25 metų belgė Justine Henin (1) įveikė italę Francescą Schiavonę (25) - 7:5, 6:4. Serbė Jelena Jankovič (3) nugalėjo prancūzę Virginie Razzano - 6:2, 4:6, 6:1, rusė

Marija Šarapova (5) išstūmė tautietę Jeleną Vesniną - 6:3, 6:0,

nugalėtojos titulą ginanti amerikietė Serena Williams (7) laimėjo prieš baltarusę Viktoriją Azarenką - 6:3, 6:4, rusė Jelena Dementjeva (11) šventė pergalę prieš Shahar Peer (17, Izraelis) - 6:2, 6:0, čekė

Nicole Vaidišova (12) įveikė japonę Ai Sugiyamą - 6:3, 6:4, o Hsieh Su-Wei (Taivanas) - Aravane Rezai (Prancūzija) - 6:2, 6:7 (3:7), 6:4.

Vyrų vienetų šešioliktfinalyje sėkmingai pasirodė du rusai. Nikolajus Davydenka (4) nugalėjo prancūzą Marcą Gicquelį - 6:3, 6:2, 6:3, Michailas Južnas (14) įveikė kroatą Ivo Karlovičių (20) - 6:2, 6:4, 6:2.

Čempionato Melburne prizų fondą sudaro 20,6 mln. Australijos dolerių.

R.Berankis eina pirmyn

Floridos valstijoje (JAV) vykstančio ITF serijos "F2 Futures" teniso turnyro vienetų varžybose 706-ąją vietą ATP klasifikacijoje užimantis septyniolikmetis Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis aštuntfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo prancūzą Clementą Morelą (ATP - 457) ir pateko į ketvirtfinalį. Vakar lietuvio varžovas buvo amerikietis Alexanderis Domijanas, aštuntfinalyje 6:3, 6:7 (5:7), 6:3 privertęs pasiduoti ketvirtąjį pagal skirstymą prancūzą Vincentą Millot'ą.

Teniso turnyro Floridos valstijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.