Starto penkete rungtyniavęs J.Valančiūnas nežibėjo

2013 11 02 13:03

Penktadienį vykusiose NBA rungtynėse galimybes pasižymėti gavo abu stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje žaidžiantys lietuviai, tačiau nė vienam iš jų vakaras nebuvo sėkmingas.

Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas rungtynes prieš Atlantos „Hawks“ ekipą pradėjo starto penkete. 21-erių lietuvis aikštėje praleido beveik 18 minučių, per kurias pelnė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei perėmė vieną, tačiau net trissyk prasižengė ir kartą suklydo. Krepšininko atstovaujamas „Raptors“ klubas 95:102 (24:25; 15:24; 29:30; 27:23) nusileido „Hawks“ bei patyrė pirmą nesėkmę šiame sezone.

Rezultatyviausiai Kanados ekipos gretose žaidė Demaras DeRozanas, pelnęs 31 tašką. „Hawks“ ekipą į pergalę vedė Alas Horfordas.

Tik šią savaitę su Hjustono „Rockets“ kontraktą iki 2014-2015 metų sezono pabaigos pratęsęs Donatas Motiejūnas susitikime su Dalaso „Maverics“ aikštelėje praleido vos keturias minutes. Per jas 23 metų Lietuvos krepšininkas sužingsniavo bei pataikė vieną baudos metimą iš dviejų.

Savų žiūrovų akivaizdoje žaidęs „Rockets“ klubas 113:105 (38:22; 23:28; 24:22; 28:33) nugalėjo „Maverics“. Hjustono ekipą į priekį vedė 34 taškus pelnęs Jamesas Hardenas. „Maverics“ gretose išsiskyrė Dirkas Nowitzkis, įmetęs 22 taškus.