Svarbus vilniečių taškas

2009 11 13 0:00
Vilniaus komandoje rezultatyviausiai vakar rungtyniavo M.Gecevičius (kairėje).
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

Pergale prieš Belgrado "Partizan" Lietuvos čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas" pradėjo tarpusavio susitikimų istoriją.

Vakar per Eurolygos B grupės ketvirtojo turo rungtynes "Siemens" arenoje Rimo Kurtinaičio auklėtiniai kovoje dėl labai svarbaus taško 78:56 (26:22, 18:17, 22:7, 12:10) parklupdė Serbijos klubą ir iškovojo antrą pergalę. Belgrado komandai tai buvo antroji nesėkmė. Ligi šiol sostinės komandai per savo gyvavimo istoriją dar nebuvo tekę susikauti su šiuo Belgrado klubu.

Kiek sėkmingiau susitikimą pradėję serbai pirmavo 4:1, tačiau du tolimi Donato Zavacko metimai išvedė vilniečius į priekį (9:6), o dar po tokio pat Donato metimo šeimininkai įgijo 8 taškų persvarą (17:9). Antro kėlinio viduryje šeimininkams pavyko atitrūkti dviženkle persvara (38:27), tačiau iki didžiosios pertraukos serbai sugebėjo skirtumą sumažinti (44:39). Trečias kėlinys prasidėjo "Lietuvos ryto" spurtu 10:0, prie kurio svariai prisidėjo Aronas Baynesas. Įgiję 15 taškų skirtumą (54:39) vilniečiai išlaikė iniciatyvą savo rankose, įsirašydami antrą pergalę.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Martynas Gecevičius (19 taškų), 4 tritaškius iš 4 pataikęs Donatas Zavackas (13) bei Milko Bjelica ir A.Baynesas (po 12). Iš svečių geriausiai sekėsi Bo McCalebbui ir Aleksandarui Maričiui (po 16).

Vakar nepasisekė kitai sostinės ekipai - Vilniaus TEO. Tuo pat metu Turkijoje žaidusios moterų Eurolygos rungtynes vilnietės 55:82 nusileido Stambulo "Galatasaray" ekipai ir patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.