T.Zubčičius galingai debiutavo LKL pirmenybėse

2013 01 29 9:14
Tomislavas Zubčičius /AFP/Scanpix nuotrauka

Tomislavas Zubčičius debiutavo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) bei sužaidęs įspūdingas rungtynes atvedė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (5-2) komanda į pergalę.

Daugiau nei po mėnesio pertraukos į LKL aikštelę grįžę Dariaus Maskoliūno auklėtiniai išvykoje 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18) sutriuškino „Palangos Triobet“ (0-13) krepšininkams ir paliko juos be pergalių.

Palangiškiai varžovams priešinosi tik pirmą ketvirtį, kuomet komandas teskyrė 5 taškai. Netrukus „Lietuvos ryto“ pranašumas tapo dviženklis (20:10), o sužaidus dar kėlinį jie pradėjo triuškinti šeimininkus (48:25, 24-ąją min.). Naudingiausiu šio mačo žaidėju tapo 37 naudingumo balus surinkęs „Lietuvos ryto“ naujokas Zubčičius.

Puolėjas per 22 minutes pelnė 31 tašką (11/15 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/6 baudų), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir perėmė 1 kamuolį. „Lietuvos rytas“ atliko bene trigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (15:6), dvigubai rečiau klydo (10:20) ir varžovus pranoko visose taiklumo kategorijose.

Ilgiausiai „Lietuvos ryto“ gretose žaidė 22 minutes aikštelėje praleidęs Eimantas Bendžius. Vieninteliam pasižymėti taškais nepavyko Miltui Palacio, kuris prametė vieną dvitaškį.

„Palanga Triobet“: Mari Konate 13 (10 atk. kam.), Erikas Kubilius 9, Jamesas Porteris 7 (14 atk. kam.), Mantas Mockevičius 7 (6 kld.).

„Lietuvos rytas“: Tomislavas Zubčičius 31 (11/15 dvit., 9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 12, Janis Blumas 11.