"Techase" - dar vienas amerikietis

2007 11 22 0:00

Panevėžio "Techaso" komandą papildys jau ketvirtas amerikietis. Siekdamas kompensuoti ekipą palikusio Žydrūno Urbono netektį, klubas sudarė sutartį su 23 metų 206 cm ūgio sunkiuoju krašto puolėju Philipu Williamsu.

Krepšininkas baigė Winthropo universitetą ir rungtyniavo "Eagles" ekipoje NCAA.

Praėjusį sezoną Ph.Williamsas per 26 minutes pelnydavo 8,7 taško, atkovodavo 5,5 kamuolio bei atlikdavo rezultatyvų perdavimą.

Atvykęs į Lietuvą Ph.Williamsas tikino žinantis, jog mūsų šalyje krepšinio lygis aukštas. Be abejo, sportininkas žino, kad NBA žaidžia keli lietuviai. Vašingtono "Wizards" ekipoje rungtyniaujantį Darių Songailą amerikietis prisimena dar iš tų laikų, kai lietuvis rungtyniavo NCCA čempionate, atstovaudamas Wake Foresto universitetui.

Šį sezoną Ph.Williamsas pradėjo aukščiausioje Rumunijos lygoje, "CS Otopeni" komandoje, tačiau nepateisino trenerio vilčių ir buvo priverstas palikti klubą.

"Rumunijoje sportuoti pradėjau nuo rugsėjo, treniravausi ir rengiausi sezonui, todėl šiuo metu mano sportinė forma yra nebloga," - mano sportininkas.

Toje pačioje Rumunijos komandoje praėjusį sezoną rungtyniavo ir kitas "Techaso" legionierius - 24 metų 180 cm ūgio gynėjas Chrisas Hillas.

Be šių krepšininkų, Panevėžio komandoje rungtyniauja dar du amerikiečiai - 24 metų 190 cm ūgio Mike'as Smithas ir 23 metų 212 cm ūgio Kerry Gibsonas.

Šį sezoną "Techasas" laimėjo 2 LKL rungtynes iš 6 ir yra septintojoje vietoje, o SEB BBL Iššūkio taurės turnyre panevėžiečiai su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais žengia antrojoje vietoje.

P.Williamsas debiutavo per savaitgalį vykusias Iššūkio taurės rungtynes su Kėdainių "Nevėžiu". Panevėžiečiai šį susitikimą pralaimėjo 66:78 ir buvo priversti užleisti pirmąją vietą Rygos komandai. Amerikietis žaidė ne visas 27 minutes, pelnė 8 taškus (2-4/7, 3-0/2), 6 kartus atkovojo kamuolį ir dukart suklydo.