TEO iškovojo pirmąją pergalę

2006 11 09 0:00

Vilniaus TEO krepšininkės iškovojo pirmąją pergalę šio sezono moterų Eurolygos A grupėje. Vilnietės namie palaužė Skijaus "Familia Basket" krepšininkes rezultatu 71:65.

TEO merginos puikiai pradėjo rungtynes ir greitai įgijo nemažą persvarą (6:0, 16:6). Vis dėlto pirmo kėlinio pabaigoje viešnios atsitiesė, sumažino skirtumą iki 3 taškų (16:13), o po pertraukos net persvėrė rezultatą savo naudai (18:20). Vis dėlto įpusėjus antram kėliniui priekyje vėl buvo šeimininkės (32:24). Po dviejų kėlinių Lietuvos komanda turėjo 9 taškų pranašumą (38:29).

Po didžiosios pertraukos TEO italių artyn nebeprisileido. Trečiajame kėlinyje sužaidus vos 3 minutes vilnietės jau turėjo 16 taškų pranašumą (48:32) ir išsaugojo persvarą iki rungtynių pabaigos.