TEO nepasipriešino vengrėms

2007 12 22 0:00
Geriausiai iš mūsiškių ketvirtadienį sekėsi 23 taškus surinkusiai J.Štreimikytei (viduryje).
Nuotrauka: © "Lietuvos žinios"

Vilniaus TEO krepšininkės sužaidė vienas prasčiausių per šį sezoną rungtynių.

Per septintas moterų Eurolygos rungtynes vilnietės neatsilaikė prieš Pėčo "MiZo Pecs 2010" komandą, jų padėtis D grupėje susikomplikavo.

Ketvirtadienį namie TEO 57:77 (18:19, 11:23, 15:18, 13:17) pralaimėjo Pėčo krepšininkėms ir patyrė jau penktą nesėkmę. 23 taškus TEO komandai pelnė Jurgita Štreimikytė, 12 - Sandra Valužytė, 10 - Jelena Levčenka, 5 - Nykesha Sales, 4 - Gintarė Petronytė, 3 - Kristin Haynie. Iš nugalėtojų sėkmingiausiai rungtyniavo Zsofia Fegyverneky (14 tšk.), Emilija Podrug (13) ir Dalma Ivanyi (12).

Vengrės pataikė 11 tritaškių iš 18 metimų. Antrajame kėlinuke po 7 iš eilės S.Valužytės pelnytų taškų vilnietės išsiveržė į priekį (27:25), ir tai buvo paskutinis kartas, kai mūsų komanda pirmavo. "MiZo Pecs 2010" pataikė 2 tritaškius iš eilės ir išsiveržė į priekį. Vengrėms pavyko daugiau negu 6 minutes neleisti mūsų komandai pelnyti taškų, o viešnios jų surinko net 17.

Šiam susitikimui nebuvo registruota viena sostinės ekipos lyderių 22 metų 190 cm ūgio Eglė Šulčiūtė. Kalbama, kad krepšininkė iš klubo traukiasi dėl nesutarimų su vyriausiuoju treneriu Algirdu Paulausku. E.Šulčiūtė per šešerias šio sezono Eurolygos rungtynes pelnydavo 11 taškų, atkovodavo 2,8 kamuolio ir atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo.

Po šios nesėkmės vilnietės užima penktąją vietą. Aštuntojo turo rungtynes TEO žais 2008 metų sausio 9-ąją svečiuose su grupės autsaideriu Faencos "Germano Zama" (Italija) penketuku, kuriam namie pralaimėjo 80:86.