Tęsia pergalių seriją

2009 12 21 0:00
Rezultatyviausias "Cavaliers" ekipoje buvo L.Jamesas.

Penktą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Klivlendo "Cavaliers" klubas.

Rytų konferencijos Centrinio diviziono lyderiai "Cavaliers" (20 pergalių ir 7 pralaimėjimai) krepšininkai su Žydrūnu Ilgausku namie 85:82 (24:26, 23:23, 24:12, 14:21) įveikė antrąją vietą divizione užimančią Milvokio "Bucks" (11/13) komandą bei pratęsė namie laimėtų iš eilės rungtynių seriją iki devynių.

Lietuvis, aikštelėje praleidęs 15,5 minutės, prie pergalės prisidėjo 6 taškais, 5 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu varžovo metimu.

Rezultatyviausias iš šeimininkų buvo LeBronas Jamesas - 26 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 3 blokuoti varžovų metimai. 17 taškų surinko Maurice'as Williamsas, 12 - Delonte Westas, 9 - Shaquille'as O'Nealas. "Bucks" ekipoje sėkmingiausiai žaidė Ersanas Ilyasova, Brandonas Jenningsas (po 18 tšk.) bei Charlie's Bellas (16).

Dvyliktą pergalę per dvidešimt penktas rungtynes iškovojo Naujojo Orleano "Hornets" su Dariumi Songaila. Ketvirtąją vietą Vakarų konferencijos Pietvakarių divizione užimanti "Hornets" savo arenoje 98:92 (25:23, 21:29, 33:19, 19:21) nugalėjo Vakarų konferencijos Šiaurės rytų divizione pirmaujančią Denverio "Nuggets" (19/8).

Lietuvis per 19 min. pelnė 6 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį. Svariausiai prie pergalės prisidėjo įspūdingą dvigubą dublį atlikęs Chrisas Paulas - 30 taškų ir 19 rezultatyvių perdavimų. Iš "Nuggets" sėkmingiausiai žaidė J.R.Smithas (25 tšk.).

Keturioliktą pergalę per penkiolika paskutinių mačų iškovojo absoliutus lygos lyderis Los Andželo "Lakers" (21/4) klubas. Čempionų titulą ginanti "Lakers" ekipa svečiuose 103:84 (29:21, 17:27, 28:16, 29:20) nugalėjo absoliučią lygos autsaiderę Naujojo Džersio "Nets" (2/26) ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.