TRASAŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Tik keturis taškus per kėlinį pelniusi „Dzūkija“ pralaimėjo „Šiauliams“

2015 12 30 20:48
 Gintaro Šiupario nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Šiaulių“ ekipa. Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 73:68 (20:4, 20:21, 13:22, 20:21) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Tragiškas startas. Alytaus „Dzūkijai“ rungtynių pradžia buvo tiesiog tragiška. Pirmuosius rungtynių taškus alytiškiai pelnė praėjus net 6 minutėms (2:11). Galiausiai per pirmas 10 minučių „dzūkai“ sugebėjo sukrapštyti tik 4 taškus (4:20).

Milžiniška persvara. Pasinaudoję siaubingu „Dzūkijos“ žaidimu šiauliečiai antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:0 ir pasiekė 25 taškų pranašumą (4:29).

Vilties blyksnis. Antrajam kėliniui persikėlus į antrąją pusę „Dzūkijos“ puolimas atsigavo. Alytiškiai pradėjo varžovus vytis, kol galiausiai trečio kėlinio viduryje jų deficitas sumažėjo iki vienženklio (37:45).

Lūžis. Ketvirto kėlinio pradžioje „Dzūkija“ spurtavo 7:0 ir galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai (54:53).

Ayersas. Rungtynėms pasiekus kulminaciją, „Šiaulių“ legionierius Cameronas Ayersas smeigė du svarbius tritaškius, kurių vienas buvo su pražanga ir taip leido svečiams atitolti (64:68).

Atomazga. Paskutinių atakų metu „Dzūkijos“ metimai skriejo pro šalį, o sėkmingai savo šansus išnaudoję „Šiauliai“ triumfavo.