Traumų užpulta „Rockets“ vėl pralaimėjo

2013 12 05 9:54
Reuters/Scanpix nuotrauka

Donatas Motiejūnas po ilgos pertraukos pakilo nuo suolo, tačiau per gautas 6 žaidimo minutes taškų nepelnė, o Hiustono „Rockets“ (13-7) ekipa patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, namuose 88:97 (20:25, 20:26, 21:22, 27:24) turėjusi pripažinti Fynikso „Suns“ (10-9) pranašumą.

„Rockets“ šiame mače vertėsi be traumuotų Chandlerio Parsonso (nugara), Jeremy Lino (kelis) ir Omero Ašiko (šlaunis).

Nors „Suns“ pirmavo beveik visas rungtynes, „Rockets“ deficitas ketvirtajame kėlinyje siekė tik tašką (74:75), tačiau šeimininkai tada krito į gilią duobę (74:89), iš kurios nebeišsikapstė.

D.Motiejūnas per minėtas 6 minutes prametė 1 dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį, bet padarė ir 1 klaidą.

Ne ir pralaimėjusios „Raketos“ išsaugo penktą vietą NBA Vakarų konferencijoje. „Suns“ pakilo į dešimtą.

„Rockets“: Aaronas Brooksas 17, Dwightas Howardas 15 (18 atk. kam.), Omri Casspi 14 (7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 14, Patirckas Beverley 12 (8 atk. kam.).

„Suns“: Ericas Bledsoe 20 (7 rez. perd.), Goranas Dragičius 19, P.J.Tuckeris 18, Channingas Frye 14.