Trileris Stambule baigėsi CSKA pergale

2015 01 03 4:54

Be pralaimėjimų Eurolygos reguliarųjį sezoną baigusi Maskvos CSKA (1-0) ekipa tęsia sėkmingą pasirodymą ir „Top 16“ etape. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 84:81 (28:25, 17:17, 16:17, 13:15, 10:7) palaužė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkų pasipriešinimą.

Šiose rungtynėse į aikštelę sugrįžo vienas CSKA lyderių Milošas Teodosičius, kuris dėl traumos daugiau nei mėnesį negalėjo padėti savo komandai.

Komandos visų rungtynių metu kovėsi taškas į tašką. Likus 45 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Luka Žoričiaus metimas išvedė šeimininkus į priekį (74:72), tačiau Sonny Weemso dvitaškis likus 27 sekundėms išlygino rezultatą – 74:74.

Paskutinėmis sekundėmis komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, todėl joms teko žaisti pratęsimą. Čia stipresni buvo šį sezoną pralaimėjimo skonio dar nepatyrę CSKA.

Likus žaisti 13 sekundžių Weemso baudos metimas suteikė rusams trijų taškų persvarą – 82:79. Turkus galėjo išgelbėti Bogdano Bogdanovičiaus tolimas metimas, tačiau jis tikslo nepasiekė.

Nemanja Bjelica pataisė Bogdanovičiaus metimą ir sušvelnino Stambulo klubo deficitą iki minimumo – 81:82. Nando De Colo pataikė baudų metimus (84:81), o paskutinės atakos metu Andrew Goudelockas suklydo, todėl pergalę šventė CSKA.

CSKA: Sonny Weemsas ir Kyle‘as Hinesas po 13, Milošas Teodosičius 12, Nando De Colo, Aleksandras Kaunas ir Andrėjus Vorontsevičius (10 atk. kam.) po 10.

„Fenerbahce Ulker“: Andrew Goudelockas 19, Bogdanas Bogdanovičius 16, Nemanja Bjelica 10 (11 atk. kam.), Luka Žoričius 9.