Trumpai

2010 11 13 0:00

Autsaiderių pozicijoje

Klaipėdos "Lemminkainen" krepšininkės užvakar pralaimėjo ir antrąsias 2010-2011 metų sezono Europos taurės turnyro rungtynes. Jos namie 42:90 (13:22, 7:22, 9:15, 13:31) neatsilaikė prieš A grupės lyderę Vologdos komandą "Čevakata" (Rusija, 4 tšk.) ir tarp trijų komandų atsidūrė autsaiderių pozicijoje. Kitas A grupės rungtynes "Lemminkainen" (2 tšk.) ekipa žais lapkričio 25-ąją namie su Sarajevo "Željezničar" (Bosnija ir Hercegovina, 3 tšk.) krepšininkėmis. Šioms klaipėdietės išvykoje pralaimėjo 58:73.

"Rūdupis" - ketvirtas

Ketvirtą pergalę septintosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į ketvirtąją vietą pakilo Prienų "Rūdupis". Jis ketvirtadienį namie 87:73 (17:17, 26:19, 22:10, 22:27) nugalėjo Talino ekipą "Kalev-Cramo". Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Edgaras Želionis - 30 taškų ir 14 kartų atkovotas kamuolys. Dvylikos komandų turnyro lyderį Rimo Kurtinaičio treniruojamą Rygos klubą VEF (Latvija, 15 tšk.) pavijo Tartu ekipa "Rock" (Estija, 15 tšk.), svečiuose 79:58 (16:22, 21:14, 26:12, 16:10) nugalėjusi devintojoje pozicijoje žengiantį Liepojos klubą "Lauvas" (Latvija, 9 tšk.). Trečiojoje vietoje išlieka "Ventspils" (Latvija, 12 tšk.).

Neįveikė atrankos

Eglė Stuckytė nepateko į atvirojo Lenkijos stalo teniso čempionato jaunimo (iki 21 metų) merginų pagrindines varžybas. Ketvirtadienį ji 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) nugalėjo lenkę Natalią Cieszczyk ir keturių dalyvių šeštojoje grupėje užėmė antrąją vietą. Atkrintamąjį mačą dėl vietos pagrindinio turnyro šešioliktfinalyje E.Stuckytė 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 5:11) pralaimėjo serbei Monikai Molnar. Lietuvos stalo teniso lyderė Rūta Paškauskienė vakar pagrindinio turnyro pirmajame rate (1/32 finalo) susitiko su atrankos grupės varžybas laimėjusia japone Marina Matsuzawa.

E.Gulbis neatsilaikė

Prancūzijos sostinėje vykstančiame ATP serijos turnyre "BNP Paribas Masters" (prizų fondas - 2,22 mln. eurų) Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis 3:6, 6:7 (8:10) aštuntfinalyje pralaimėjo amerikiečiui Andy Roddickui. Šeimininkas Gaelis Monfils 6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 7:5 nugalėjo ispaną Fernando Verdasco, o prancūzas Michaelis Llodra 7:6 (7:5), 6:2 įveikė titulą gynusį serbą

Novaką Džokovičių. Švedas Robinas Soderlingas aštuntfinalyje 7:6 (7:3), 6:3 eliminavo šveicarą Stanislasą Wawrinką, o austras Jurgenas Melzeris 7:6 (8:6), 2:6, 6:3 laimėjo prieš ispaną Davidą Ferrerą. Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtojui atiteks 450 tūkst. eurų čekis ir 1000 ATP taškų.