Trumpos naujienos

2006 05 22 0:00

Alekna nepralenkiamas

Olimpinis bei pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna laimėjo Tarptautines metikų varžybas Vokietijoje. Sėkmingiausiu (pirmuoju) bandymu lietuvis diską nuskraidino 69,62 m ir, pagerinęs asmeninį sezono rekordą, 3,38 m aplenkė antrojoje vietoje likusį vokietį Larsą Riedelį.

Vaitkus pasitraukė

Italijoje vykstančių prestižinių "Giro d'Italia" daugiadienių dviračių lenktynių tryliktojo etapo nebaigė ir iš lenktynių pasitraukė vienintelis Lietuvos atstovas Tomas Vaitkus, atstovaujantis "AG2R Prevoyance" komandai.

"Pistons" atsitiesė

Per šeštąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" ekipa namie 82:84 nusileido Detroito "Pistons" komandai ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3:3. Lietuvis šeimininkams pelnė 16 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Vakarų konferencijoje San Antonijaus "Spurs" išvykoje 91:86 įveikė Dalaso "Mavericks" ir taip pat išlygino serijos rezultatą - 3:3.

Žais tarpusavyje

Lietuvos futbolo rinktinei nepavyko rasti varžovų kontrolinėms rungtynėms birželio pradžią, todėl birželio 1-ąją Vilniuje tarpusavyje žais į A ir B komandas suskirstyti rinktinėn pakviesti futbolininkai. Birželio 3 dieną šalies jaunimo futbolo rinktinė išbandys jėgas su Bulgarijos bendraamžiais. Rungtynės vyks sostinės "Žalgirio" arba "Vėtros" stadione.

Šemberas vėl laimėjo taurę

Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas su Deividu Šemberu antrus metus iš eilės laimėjo Rusijos futbolo taurės turnyrą. Šeštadienį finale CSKA futbolininkai net 3:0 (1:0) nugalėjo Maskvos "Spartak" ekipą.

Ralis "Vilnius 2006"

Finišavo tradicinis ralis "Vilnius 2006". Pagrindinis varžybų prizas - sostinės mero Artūro Zuoko taurė - įteikta absoliutiems ralio nugalėtojams Rokui Lipeikiui ir jo šturmanui Renatui Vaitkevičiui, važiavusiems "Mitsubishi Lancer Evo VIII" automobiliu. Motociklais greičiausiai važiavo Mindaugas Slapšys su KTM, o visureigininkų varžybas laimėjo alytiškiai tėvas ir sūnus Lekavičiai - abu Arūnai.

Čekų ir švedų pergalės

Vakar vėlai vakare Rygoje baigėsi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Pusfinalyje šeštadienį Čekija 3:1 įveikė Suomiją ir finale kovojo su Švedija, pusfinalyje 5:4 palaužusia Kanados ekipą.