Trumpos naujienos

2006 05 26 0:00

Įveikė lenkus.

Trečiadienį Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) futbolo rinktinė laimėjo pirmąsias draugiškas rungtynes. Ji išvykoje 1:0 (1:0) įveikė metais jaunesnę Lenkijos vienuolikę. Pergalingą įvartį 22-ą minutę pelnė Marius Činikas.

Keturi medaliai.

Graikijoje vykusiose Europos jaunių ir jaunimo sambo pirmenybėse Lietuvos atstovai iškovojo keturis apdovanojimus. "Sidabras" jaunių (17-18 metų) amžiaus grupėje atiteko Žilvinui Linartui (svorio kategorija - daugiau kaip 87 kg), bronzos medalius pelnė Sandra Jasonytė (44 kg) ir Gintarė Micytė (56 kg). Jaunimo (19-20 metų) čempionate trečiąją vietą (svorio kategorija iki 44 kg) užėmė Vaiva Saulytė.

NKL sudėtis nesikeis

Per Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vykdomojo komiteto posėdį, surengtą Kaune, nuspręsta neteikti siūlymo birželio mėnesį vyksiančioje lygos konferencijoje svarstyti naujų NKL asociacijos narių priėmimo klausimo. Pageidavimą rungtyniauti lygoje buvo pareiškę trys klubai - "Mažeikiai", Utenos "Juventus" ir Palangos "Naglis". Per posėdį patvirtinta 2006-2007 metų NKL sezono varžybų sistema. Ateinantį sezoną komandos, kaip ir šiemet, bus suskirstytos į 2 pogrupius - Rytų ir Vakarų.

"Olympiakos" nesėkmė

Ketvirtąsias Graikijos krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynes Jono Kazlausko treniruojama Pirėjo "Olympiakos" ekipa, kuriai atstovauja Renaldas Seibutis, išvykoje 66:70 pralaimėjo Atėnų komandai "Maroussi Honda". Ši vėl išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą (2-2). 5 minutes 19 sekundžių aikštėje praleidęs Seibutis nepasižymėjo.

Zavackui sezonas baigėsi

Per trečiąsias Italijos vyrų krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes Donato Zavacko Udinės "Snaidero Cucine" ekipa išvykoje 72:91 nusileido Neapolio "Caprisai" ir, pralaimėjusi serijos iki trijų pergalių varžybas 0-3, baigė 2005-2006 metų sezoną. Vos 3 minutes žaidęs Zavackas trečiadienį taškų nepelnė, tačiau perėmė 1 kamuolį.

Petravičius - čempionas

Latvijos krepšinio pirmenybių finalo ketvirtąsias rungtynes laimėjo "Ventspils". Jis svečiuose 100:83 įveikė Rygos "Barons/LU" ekipą ir serijos iki keturių pergalių varžybas baigė 4-0. Marijonas Petravičius nugalėtojams pelnė 13 taškų.

"Suns" pergalė

Per pirmąsias NBA Vakarų konferencijos finalo rungtynes Fynikso "Suns" išvykoje 121:118 nugalėjo Dalaso "Mavericks" ekipą. 34 taškus laimėtojams pelnė Borisas Diawas, 27 - Steve'as Nashas (16 rezultatyvių perdavimų), 24 - Shawnas Marionas (13 atkovotų kamuolių). Arenos šeimininkų komandoje sėkmingiausiai žaidė Devinas Harris (30 taškų) ir Dirkas Nowitzkis (25). Vokietis po krepšiais dar sugriebė 19 kamuolių.