Trumpos naujienos

2006 06 02 0:00

Moterys pralaimėjo.

Pasaulio šachmatų olimpiados dešimtajame rate Lietuvos moterų rinktinė 0,5:2,5 pralaimėjo Graikijos komandai. Pustaškį lietuvėms pelnė lygiosiomis prie antrosios lentos sužaidusi Dagnė Čiukšytė, o Viktorija Čmilytė ir Deimantė Daulytė savo partijas pralaimėjo. Po šios nesėkmės Lietuvos šachmatininkės turi 17,5 taško iš 30 galimų ir iš 10-osios lentelės pozicijos smuktelėjo į 18-ąją.

Lietuvos vyrai dešimtajame rate 2,5:1,5 įveikė Sirijos šachmatininkus ir, surinkę 21,5 taško iš 40 galimų, iš 57-osios vietos pakilo į 52-ąją. Pergalingą tašką iškovojo prie pirmosios lentos žaidęs Eduardas Rozentalis, o kiti trys lietuviai Aloyzas Kveinys, Vidmantas Mališauskas ir Darius Zagorskis mačo partijas baigė lygiosiomis.

"Benetton" laimėjo.

Pergalingai Italijos vyrų krepšinio lygos pusfinalio seriją iki 3 pergalių pradėjo Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton" klubas, namie 85:77 įveikęs Romos "Lottomaticos" ekipą. Po traumos į aikštę sugrįžęs lietuvis per 34 minutes pelnė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje.

"Olympiakos" nesėkmė.

Pirmosiose Graikijos krepšinio pirmenybių finalo serijos iki 3 pergalių rungtynėse Jono Kazlausko treniruojamas Pirėjo "Olympiakos" su Renaldu Seibučiu išvykoje 76:82 nusileido čempionės titulą ginančiai Atėnų "Panathinaikos" komandai. 10 su puse minutės aikštėje praleidęs Seibutis pelnė 2 taškus.

"Pistons" atsitiesė.

Penktosiose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Detroito "Pistons" namie 91:78 nugalėjo Majamio "Heat" krepšininkus, kurie serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 3-2.