Trumpos naujienos

2006 07 10 0:00

Mauresmo ir Federerio pergalės.

Anglijoje vakar baigėsi tradicinis Vimbldono teniso turnyras. Moterų varžybų finale šeštadienį 27 metų prancūzė Amelie Mauresmo 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjo belgę Justine Henin-Hardenne, o vyrų turnyre triumfavo 24 metų šveicaras Roger Federeris, vakar 6:0, 7:6, 6:7, 6:3 palaužęs ispaną Rafaelį Nadalį.

Pučinskaitė - ketvirta.

Italijoje vykstančių "Giro d'Italia" daugiadienių dviratininkių lenktynių devintajame etape 16-ąją vietą užėmė bei ketvirtąją poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojo "Nobili Rubinetterie" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Bendrojoje įskaitoje Pučinskaitė lyderei šveicarei Nicole Brandli pralaimi 20 sekundžių.

Lyderis - ukrainietis.

Septintąjį prestižinių daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo ir lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo 36 metų ukrainietis Sergejus Gončaras. Bendrojoje įskaitoje jis minute lenkia amerikietį Floydą Landisą.

NBA vasaros lygoje.

NBA vasaros lygoje Klivlendo "Cavaliers" ekipa su Martynu Andriuškevičiumi 71:95 pralaimėjo Niujorko "Knicks" ir 58:73 - Hiustono "Rockets". Per pirmąjį mačą lietuvis pelnė 10 taškų ir atkovojo 4 kamuolius, o per antrąjį taškų nepelnė ir atkovojo tik 1 kamuolį.

Krakoviak - tarp stipriausių.

Prancūzijos sostinėje vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos "Aukso lygos" serijos varžybose aštuntąją vietą per moterų 1500 m bėgimą užėmė Irina Krakoviak (4 min. 03,69 sek).