Trumpos naujienos

2006 08 19 0:00

House'o pamaina.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vilniaus "Lietuvos ryto" klubas sudarė metų sutartį su 196 cm ūgio amerikiečiu Andre Emmettu, kuriam kitą savaitę sukaks 24-eri. Emmettas turi pakeisti du sezonus sostinės ekipoje žaidusį 28 metų 196 cm ūgio amerikietį Fredericką House'ą. Šis krepšininkas atsisako grįžti į Vilnių ir ketina tęsti karjerą kitur.

Įveikė lenkes.

Pirmą pergalę dešimties moterų krepšinio rinktinių turnyre Italijoje iškovojo pasaulio čempionatui Brazilijoje besirengianti Lietuvos rinktinė, ji ketvirtadienį per antrąsias penkių komandų B grupės rungtynes 62:57 (15:19, 13:9, 21:14, 13:15) įveikė Lenkijos komandą. Nugalėtojoms 20 taškų pelnė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Dar viena pergalė.

Ispanijoje vykstančiose Europos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio pirmenybėse pergalingai keturių ekipų H grupės varžybas baigė Lietuvos rinktinė, 77:58 (24:14, 14:19, 21:11, 18:14) įveikusi Ukrainos bendraamžius. Nugalėtojams, kurie šiandien tęs kovą dėl 9-12 vietų, 21 tašką pelnė Mindaugas Markevičius, 12 - Rokas Jukonis, 11 - Kristijonas Gaška. Donato Motiejūno sąskaitoje yra 9 taškai ir 18 atkovotų kamuolių.

Tebepirmauja

Olandijoje vykstančio planetos jaunių šaškių pirmenybių merginų turnyro lyderės poziciją po septintojo rato išsaugojo Simona Kulkauskaitė, kuri turi 11 taškų iš 14 galimų. Lietuvos atstovė per septintojo rato mačą po tašką (1:1) pasidalijo su į trečiąją poziciją pakilusia ruse Viktorija Avdejeva (9 tšk.), o antrąją vietą turėdama 10 taškų užima kita Rusijos šaškininkė Marfa Danilova.

Pateko į finalą

Pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate Kinijos sostinėje tarp dvylikos geriausių rutulio stūmikų finale dėl medalio šiandien varžysis Paulius Luožys. Vakar kvalifikacinėse varžybose Lietuvos sportininkas jau pirmuoju bandymu rutulį nustūmė 19,08 m ir užėmė antrąją vietą tarp penkiolikos B grupės dalyvių. Luožio rezultatas - penktas tarp 31 atrankos varžybų dalyvio.

Pusfinaliuose - nesėkmingai

Vengrijoje prasidėjusiose planetos baidarių ir kanojų pirmenybėse devyni iš dešimties startavusių Lietuvos ekipažų ketvirtadienį iškopė į pusfinalių plaukimus. 500 m distancijos atrankos plaukimo rungtyje baidarininkas Vytautas Vaičikonis finišavo antras, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas buvo ketvirtas, dviviete kanoja plaukę Jevgenijus Miasniankinas ir Kazimieras Rėksnys buvo penkti, o Lietuvos baidarininkų dvivietė - Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas - savo plaukimo rungtyje buvo antri. Moterų dvivietę baidarę irklavusios Ala Agafonova ir Jevgenija Černiakova atrankos plaukimo rungtyje užėmė šeštąją vietą, Lietuvos vyrų keturvietė baidarė - Andžėjus Radzevičius, Rokas Malinauskas, Romas Petrukanecas ir Justas Vaičiulis - finišavo ketvirti, o į pusfinalį vienintelė nepateko vienvietę baidarę irklavusi Černiakova, kuri buvo septinta. 1000 m distancijos kvalifikacinėse varžybose baidarininkas Ričardas Nekrošius buvo ketvirtas, dvivietė kanoja - Raimondas Labuckas ir Tomas Gadeikis - finišavo šešta, o keturviečių rungtyje baidarininkai Radzevič, Malinauskas, Petrukanecas ir Vaičiulis atplaukė šešti. Deja, vakar 1000 m distancijos pusfinalio plaukimai nesėkmingai susiklostė visiems Lietuvos ekipažams, kurie nepateko į finalą bei pasitraukė iš kovos dėl apdovanojimų šioje rungtyje. Nekrošius pusfinalyje buvo šeštas, dvivietės kanojos ekipažas - Labuckas ir Gadeikis - liko aštuntas, o baidarininkų keturvietė užėmė penktąją vietą ir B finale varžysis dėl 10-17 vietų.

Sabeckis iškrito

Vilniuje vykstančio ITF serijos Vito Gerulaičio atminimo teniso turnyro vienetų varžybų ketvirtfinalyje Gvidas Sabeckis 6:1, 6:7 (3:7), 1:6 pralaimėjo rusui Valerijui Rudnevui bei pasitraukė iš tolesnės kovos. Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo turnyro favoritai italai Marco Gualdi ir Matteo Volante, jie finale 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjo antrą pagal reitingą porą baltarusius Jegorą Puntusą ir Sergejų Tarasevičių.