Trumpos naujienos

2006 09 05 0:00

"VikingMalt" nesėkmė.

Lietuvos čempionai Panevėžio "VikingMalt" rankininkai išvykoje 24:30 (14:17) pralaimėjo ir antrąsias Eurolygos kvalifikacinio etapo rungtynes Austrijos čempionui "A1 Bregenz". Pirmąjį mačą penktadienį taip pat išvykoje "Vikingmalt" pralaimėjo net 16:39 (7:22). Iškritę iš Eurolygos varžybų panevėžiečiai toliau tęs kovą Europos rankinio federacijos taurės turnyre.

Parolimpietės "auksas".

Olandijoje prasidėjusiame IPC (Tarptautinio parolimpinio komiteto, vienijančio neįgaliuosius sportininkus) pasaulio lengvosios atletikos čempionate aukso medalį moterų F35/36/38 grupėje iškovojo Ramunė Adomaitienė. Lietuvės rezultatas - 27,95 m - naujas šių pirmenybių pasaulio rekordas.

Šokėjai - antri.

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo klasikinių sportinių šokių varžybose Kalifornijos valstijoje (JAV) Lietuvos daugkartiniai čempionai kauniečiai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė užėmė antrąją vietą. 50-ies porų varžybas laimėjo italai Domenico Soale ir Gioia Cerasoli.

Krepšininkų atranka

Įvyko 2007 metų Europos vyrų krepšinio čempionato kvalifikacinio turnyro, kuriame dėl šešių vietų Senojo žemyno pirmenybėse kovoja į keturias grupes suskirstytos šešiolika komandų, antrasis turas.

Vienvalde A grupės lydere tapo antrą pergalę iškovojusi Lenkijos rinktinė, kuri namie 75:68 įveikė Bulgarijos ekipą. Kitose rungtynėse pirmąją pergalę šventė ir į antrąją vietą grupėje pakilo Ukrainos krepšininkai. Jie namie 66:61 įveikė Švedijos komandą. Vienvalde B grupės lydere nelauktai tapo Portugalijos rinktinė, išvykoje 80:78 įveikusi antrą nesėkmę patyrusią Bosnijos ir Hercegovinos ekipą. Portugalai tašku lenkia Izraelio ir Makedonijos krepšininkus. Pastarųjų komandų dvikovą sekmadienį rezultatu 90:87 laimėjo namie žaidusi Makedonijos ekipa.

C grupėje pirmauja Čekijos rinktinė, išvykoje 80:76 nugalėjusi Vengrijos penketuką. Staigmeną pateikė Belgijos komanda - savo aikštėje 91:80 nugalėjo Rusijos krepšininkus. D grupėje tvirtai pirmauja abejas rungtynes laimėję Kroatijos krepšininkai, antrajame ture 92:67 sutriuškinę Danijos penketuką. Pirmą pergalę grupėje iškovojo Latvijos rinktinė - namie 87:57 sutriuškino kaimynus estus.

Agassi baigė karjerą

Po lietingos dienos Niujorke sekmadienį vėl vyko atvirųjų JAV teniso pirmenybių mačai - vyrai baigė antrąjį ir pradėjo trečiąjį ratą, o moterys nustatė likusias dešimt aštuntfinalio dalyvių. Vyrų turnyre staigmeną pateikė rusas Maratas Safinas - penkių setų kovoje jis 6:3, 7:5, 2:6, 3:6, 7:6 (8:6) įveikė ketvirtąją turnyro raketę argentinietį Davidą Nalbandianą. Nepasisekė praėjusių metų šio turnyro finalininkui, 1994 ir 1999 metais atviruosius JAV čempionatus laimėjusiam amerikiečiui Andre Agassi. Jis 5:7, 7:6 (7:4), 4:6, 5:7 nusileido vokiečiui Benjaminui Beckeriui ir baigė savo įspūdingą tenisininko karjerą. Moterų varžybose staigmeną pateikė prancūzė Tatiana Golovin. Tik 27-ą reitingą turnyre turinti Golovin trečiajame rate 7:5, 6:7 (4:7), 6:3 įveikė penktąją turnyro raketę rusę Nadią Petrovą.