Trumpos sporto naujienos

2006 11 18 0:00

Pirma pergalė.

Pirmą pergalę antrosiose FIBA Europos taurės moterų krepšinio turnyro I grupės varžybose iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo Lietuvos vicečempionė Marijampolės "Arvi". Ji namie 73:72 įveikė Trutnovo "Karą" (Čekija). Laimėti šį mačą Sudūvos komandai padėjo tik atkaklus ir sėkmingas žaidimas per ketvirtą kėlinį.

Nugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Diana Razmaitė - 22 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 2 blokuoti metimai. Po 13 taškų aikštelės šeimininkėms pelnė Ligita Kinkevičienė ir Ela Briedytė, 10 - Julija Karavajeva. Per kitas pirmos grupės rungtynes Maskvos "Dinamo" išvykoje 102:76 sutriuškino Košicės "K Cero VODS" ekipą.

Lietuviai - treti

Belgijoje pasibaigusį keturių komandų salės futbolo turnyrą Lietuvos rinktinė baigė pralaimėjimu 2:8 (0:3) olandams. Po įvartį į varžovų, tapusių turnyro nugalėtojais, vartus įmušė Virmantas Lemežis ir Marius Bezykornovas.

Atsirevanšuoti nepavyko

Vakarykštės Lietuvos ir Latvijos jaunimo futbolo rinktinių kontrolinės rungtynės Kauno dirbtinės dangos aikštėje baigėsi 1:1 (1:1). 32-ą minutę Latvijos komanda išsiveržė į priekį, bet jau 44-ą minutę rezultatą išlygino Aurimas Vertelis iš Vilniaus "Vėtros" klubo. Deja, lietuviams nepavyko atsirevanšuoti už trečiadienį patirtą pralaimėjimą (0:1).

Jovaiša pasitraukė

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantys Anykščių "Puntuko-Jarimpekso" krepšininkai 83:86 nusileido pirmojo pogrupio ir absoliučiam NKL autsaideriui Kauno "LKKA-Atletui". Tai buvo ketvirta Anykščių ekipos nesėkmė iš eilės. Po tokios pralaimėjimų serijos klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Sergejumi Jovaiša.

Andriuškevičius vėl nežaidė

Penktą nesėkmę NBA čempionate patyrė Čikagos "Bulls" ekipa. Jai išvykoje 100:101 teko pripažinti Hiustono "Rockets" krepšininkų pranašumą. "Bulls" priklausantis Martynas Andriuškevičius šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Ketvirtadienio rungtynės

"Bulls" - "Rockets" 100:101 ("Bulls": ANDRIUŠKEVIČIUS neregistruotas), "Golden State Warriors" - "Kings" 117:105.

Sėkmingas startas

Sėkmingai planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybes Gvatemaloje pradėjo abi Lietuvos atstovės. Donata Rimšaitė ir Laura Asadauskaitė pateko tarp 32 finalo dalyvių ir šiandien kovos dėl čempionato apdovanojimų. Per kvalifikacines varžybas Rimšaitė, surinkusi 4012 taškų, A grupėje buvo vienuolikta, o Asadauskaitė (4004 tšk.) - trylikta.

Krupeckaitė - septinta

Vakar Australijoje prasidėjo pirmasis 2006-2007 metų sezono dviračių treko pasaulio taurės varžybų etapas.

Septintąją vietą tarp 21 dalyvės moterų sprinto rungtyje užėmė Simona Krupeckaitė. Greičiausiai kvalifikacinėse lenktynėse (11,440 sek.) važiavusi Lietuvos dviratininkė aštuntfinalyje (12,143 sek.) aplenkė prancūzę Virginie Cueff, tačiau ketvirtfinalyje lemiamą - trečiąjį - važiavimą pralaimėjo kitai Prancūzijos atstovei Clarai Sanchez (11,983 sek.). Vėliau kovodama dėl 5-8 vietų Krupeckaitė aplenkė tik amerikietę Jennie Reed.