Trumpos sporto naujienos

2006 11 29 0:00

Pirmoji nesėkmė.

Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) pirmą nesėkmę po septynių pergalių patyrė ir į ketvirtąją vietą smuktelėjo Lietuvos kūno kultūros akademijos ekipa - namie 68:76 nusileido į trečiąją poziciją pakilusiam Klaipėdos universitetui. Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) krepšininkai namie 96:89 nugalėjo lygos autsaiderius Kauno technologijos universiteto studentus ir pasivijo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipą, kuri nelauktai 66:77 turėjo pripažinti Lietuvos žemės ūkio universiteto pranašumą. Čempiono titulą ginantys Šiaulių universiteto krepšininkai savo aikštėje 100:93 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentus. Turnyre pirmauja VPU ir VDU komandos.

Bronzos medalis

Lenkijoje per Europos taurės greitojo čiuožimo trumpuoju taku ketvirto etapo varžybas Agnė Sereikaitė iškovojo trečiąją vietą. Pirmą varžybų dieną sportininkė 800 m distancijoje buvo diskvalifikuota, nes iš vidinės rato pusės apvažiavo vieną žymeklį. Kitose rungtyse Lietuvos čiuožėjai sekėsi geriau: pirma įveikė 400 m nuotolį, 500 m lenktynėse užėmė trečiąją vietą, o 1000 m rungtyje liko antra. Susumavus visus rezultatus Sereikaitė bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Per 2000 m estafetės varžybas kartu su dviem Vengrijos čiuožėjomis lietuvė taip pat iškovojo trečiąją vietą.

Pirmi

Estijos sostinėje vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) varžybose Lotynų Amerikos šokių kategorijoje nugalėjo Vilniaus "Ratuto" klubo atstovai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis.

Liko aštuntas

Kazachstane vykusiame planetos paprastųjų šaškių čempionate šiaulietis Andrius Kybartas surinko 15 taškų ir užėmė aštuntąją vietą. Pasaulio čempionu tapo rusas Nikolajus Stručkovas.

Lyderis pralaimėjo

Trečią nesėkmę NBA čempionate patyrė absoliuti lygos lyderė Jutos "Jazz" ekipa, namie 75:88 turėjusi pripažinti Orlando "Magic" pranašumą.