Trumpos sporto naujienos

2007 01 06 0:00

Šiauliuose - legionierius.

Ne vienus metus vien tik su Lietuvos krepšininkais išsivertęs "Šiaulių" krepšinio klubas pagaliau įsigijo užsienietį - mėnesio bandomajam laikotarpiui šiauliečiai pasikvietė amerikietį Antoine'ą Jordaną. 23 metų 194 cm ūgio gynėjas 2002-2006 metais rungtyniavo Sienos (JAV) koledžo komandoje. Neprasimušęs į NBA Jordanas pasirašė kontraktą su Italijos Serie A žaidžiančiu Livorno klubu, bet jame nepritapo ir paliko komandą.

Jasikevičius nepasižymėjo

Šešioliktą nesėkmę NBA patyrė Šarūno Jasikevičiaus Indianos "Pacers" ekipa - išvykoje 91:100 ji turėjo pripažinti absoliučių NBA lyderių Dalaso "Mavericks" krepšininkų pranašumą. Lietuvis žaidė vos 73 sekundes ir niekuo nepasižymėjo.

Ketvirtadienio rungtynės

Hornets - Pistons 68:92, Kings - Lakers 128:132, Mavericks - Pacers 100:91 (Pacers: Jasikevičius 0).

Du Zubraus įvarčiai

Du įvarčius per NHL rungtynes savo ekipai pelnė Dainius Zubrus, o jo Vašingtono "Capitals" komanda namie 5:1 nugalėjo Monrealio "Canadiens" ir nutraukė nemalonią penkių pralaimėjimų iš eilės seriją. 16-ą mačo minutę lietuvis išlygino rezultatą (1:1), o dar po 2 minučių išvedė savo komandą į priekį (2:1). Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" namie 3:2 įveikė absoliučią lygos autsaiderę Filadelfijos "Flyers" ekipą ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. Lietuvis per 13 minučių blokavo du varžovų metimus ir antrame kėlinyje gavo 2 min. baudos.