Trumpos sporto naujienos

2007 01 11 0:00

Dar viena auka.

Dakaro ralio ketvirtajame etape Maroko teritorijoje avarijoje žuvo Pietų Afrikos Respublikos motociklininkas Elmeris Symonsas. 29 metų PAR atstovas buvo šio ralio debiutantas. Sraigtasparniu į avarijos vietą atvykę medikai konstatavo motociklininko mirtį. PAR motociklininko žūtis - pirmasis tragiškas incidentas šių metų Dakaro ralyje bei 48-as per visą jo istoriją.

648 km etapą autobilių klasėje laimėjo savo gamybos bagiu važiuojantis prancūzas Jeanas Louisas Schlesseras. Jis 405 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 59 minutes 54 sekundes ir net 7 min. 52 sek. aplenkė portugalą Carlosą Sousą su "Volkswagen". Dar po 6 sekundžių finišavo trečiąją vietą etape užėmęs ir lenktynių lyderio poziciją bendroje įskaitoje išsaugojęs kitas "Volkswagen" lenktynininkas ispanas Carlosas Sainzas. Bendroje įskaitoje Sainzas iki 1 min. ir 55 sek. padidino pranašumą prieš antrojoje vietoje esantį komandos draugą Ginelį De Villiersą iš PAR.

"Tauro" ekipažas - lenktynininkas Aurelijus Petraitis su šturmanu Šarūnu Palioku - lyderiams pralaimėjo 3 val. 39 min. 42 sek. ir finišavo 94. Bendroje įskaitoje mūsiškiai nuo ispano atsilieka daugiau nei šešias valandas (6:10.30) ir užima į 80-ąją poziciją. "Neptūno" ekipažas - Gintas Petrus ir Milda Petrus - etapo nesugebėjo baigti per leistiną laiko limitą ir buvo klasifikuoti 147-ojoje vietoje. Jie bendroje įskaitoje po 4 etapų buvo 163-i.

Motociklų klasėje ketvirtąjį etapą laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Marcas Coma su KTM. Laimėjęs antrą etapą iš eilės Coma bendroje įskaitoje įgijo beveik 12 minučių persvarą prieš į antrąją vietą nukritusį tėvynainį Isidre Esteve Pujolį.

"Nevėžis" įveikė "Atletą"

Pirmą pergalę Baltijos vyrų krepšinio lygos II divizione iškovojo Kėdainių "Nevėžis", antradienį namie 97:85 (18:17, 30:28, 22:14, 27:26) įveikęs antrą nesėkmę iš eilės patyrusią Kauno "Atleto" ekipą. 25 taškus nugalėtojams pelnė Mindaugas Sakalauskas, 19 - Juozas Ramanauskas. Kauniečių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Valdas Dabkus (28 taškai), Linas Juknevičius ir Darius Lukminas (po 14). Per kitas rungtynes antrąją pergalę iškovojo Algirdo Brazio treniruojamas Tartu "Rock" klubas, savo aikštelėje 110:80 sutriuškinęs Valmieros "Lačplėša alus" krepšininkus.

Ilgausko indėlis

Penktąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Klivlendo "Cavaliers" klubas, išvykoje 108:98 įveikęs Sakramento "Kings" krepšininkus. Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams pelnė 17 taškų ir po krepšiais atkovojo 9 kamuolius.

Antradienio rungtynės

Jazz - Mavericks 105:108, Pacers - Hawks 91:72 (Pacers: Jasikevičius 8), 76ers - Pistons 89:98, Nets - Raptors 101:86, Spurs - Trail Blazers 98:84, Grizzlies - Lakers 128:118, Suns - SuperSonics 113:102, Kings - Cavaliers 98:108 (Cavaliers: Ilgauskas 17).