Trumpos sporto naujienos

2007 01 12 0:00

"Neptūnas" pasitraukė.

Dakaro ralyje liko tik vienas Lietuvos ekipažas. "Neptūno" komanda - sutuoktiniai Gintas ir Milda Petrai - per penktojo etapo varžybas nepasiekė net pirmojo tarpinio finišo ir pasitraukė iš varžybų. Jau per ankstesnių etapų varžybas mūsiškiams buvo kilę sunkumų dėl vairo stiprintuvo.

Penktojo etapo Maroke 325 km greičio ruožą pirmas įveikė ispanas Carlosas Sainzas su "Volkswagen". Jis sugaišo 3 valandas 39 minutes 36 sekundes ir puse minutės aplenkė "Mitsubishi" vairuojantį prancūzą Stephaną Peterhanselį. Antrąjį etapą laimėjęs Sainzas sutvirtino lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje ir padidino persvarą prieš komandos draugą Ginelį De Villiersą iki pusketvirtos minutės.

87-ąją vietą penktajame etape tarp 129-ių finišavusiųjų užėmė "Tauro" ekipažas - lenktynininkas Aurelijus Petraitis su šturmanu Šarūnu Palioku. Jie lyderiams pralaimėjo 1 val. 41 min. 6 sekundes. Bendrojoje įskaitoje lietuviai pakilo į 77-ąją vietą ir nuo ispano atsilieka beveik 8 valandomis.

Motociklų klasėje penktąjį etapą laimėjo ispanas Isidre Esteve Pujolis, jis beveik dviem minutėmis aplenkė lyderio poziciją bendrojoje įskaitoje išsaugojusį nugalėtojo titulą ginantį ispaną Marco Comą. Pastarojo persvara bendrojoje įskaitoje prieš Pujolį sumažėjo iki 9 min. 56 sekundžių.

Klaipėdiečių pergalė

Pirmą pergalę Baltijos vyrų krepšinio lygos II divizione iškovojo Klaipėdos "Neptūnas", jis namie 95:92 (36:20, 22:22, 21:32, 16:18) privertė pasiduoti "Panevėžio" krepšininkus. 20 taškų nugalėtojams pelnė ir 9 kamuolius po krepšiais atkovojo Michailas Anisimovas. 17 taškų pridėjo Vaidotas Pridotkas, 15 - Marius Kasiulevičius. Panevėžiečių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Tomas Gaidamavičius (25 taškai) ir Virginijus Sirvydis (24).

Jasikevičius atsigavo

Dvidešimtą pergalę NBA čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus Indianos "Pacers" ekipa. Ji išvykoje 97:84 įveikė Bostono "Celtics". Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų. Per 23 minutes Jasikevičius pataikė vienintelį tritaškį, 5 dvitaškius iš 8 ir abu baudų metimus.

Trečiadienio rungtynės

Mavericks - Trail Blazers 99:74, Hawks - Hornets 77:96, Wizards - Bulls 113:103, Celtics - Pacers 84:97 (Pacers: Jasikevičius 15), Pistons - Bobcats 96:103, Knicks - 76ers 106:99, Bucks - Raptors 77:90, Timberwolves - Clippers 91:92, Rockets - Lakers 102:77, Nuggets - Spurs 83:92 (Nuggets: Kleiza 2), SuperSonics - Heat 103:107, Warriors - Magic 76:91.

Įspūdinga pergalė

Aštuntą pergalę per Lietuvos moterų rankinio čempionato rungtynes iškovojo vienvaldė Vilniaus "VPU Šviesa-Eglė", ji namie net 35 įvarčių skirtumu 42:7 (20:5) sutriuškino taškų neturinčią Pasvalio "Svalios" ekipą. Per antrą kėlinį pasvalietės į aikštelės šeimininkių vartus teįmetė du įvarčius.