Trumpos sporto naujienos

2007 01 25 0:00

LKF taurė.

Po atsakomųjų Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro rungtynių vietas finalo ketverte užsitikrino Kauno "Žalgiris" ir Kėdainių "Nevėžis". Žalgiriečiai išvykoje 81:63 nugalėjo NKL lyderę Klaipėdos "Naftos-Uni-Laivitės" ekipą ir finalo ketverto pusfinalyje susitiks su "Šiaulių" klubu. "Nevėžis" išvykoje 78:71 antrą kartą įveikė Vilniaus "Sakalus". Finalo ketverto pusfinalyje "Nevėžio" ekipa žais su Vilniaus "Lietuvos rytu", kuris pirmą mačą su Vilniaus "Akademiją-MRU" laimėjo net 130:56.

Vilniečių pergalė

Trečią pergalę Baltijos vyrų krepšinio lygos I divizione iškovojo Vilniaus "Lietuvos rytas" - namie 102:76 sutriuškino Latvijos čempionę "Ventspils" ekipą. Net 30 taškų nugalėtojams pelnęs Andrius Šležas pataikė 5 tritaškius iš 7. II divizione Klaipėdos "Neptūnas" 98:83 nugalėjo Kauno "Atletą".

Kleiza - nerezultatyvus

Penktą pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Lino Kleizos Denverio "Nuggets" ekipa - išvykoje 117:112 nugalėjo Sietlo "SuperSonics" krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiu atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą.

Kiti rezultatai

Mavericks - Magic 111:95, 76ers - Hornets 102:96, Wizards - Suns 105:127, Bulls - Hawks 94:86, Clippers - Bucks 115:96.

Lietuviams nesiseka

Europos dailiojo čiuožimo čempionato ledo šokių varžybose po privalomojo šokio abi Lietuvos poros atsidūrė tarp autsaiderių. Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas užima 21-ąją (21,14 balo) vietą, o Nicolette Amie House ir Aidas Reklys (18,64), lenkiantys tik Baltarusijos ir Graikijos atstovus, yra 25-i.

Pergalės Latvijoje

Atvirose Latvijos vyrų šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai. Pirmąją vietą užėmė planetos čempionas Edvinas Krungolcas (5712 tšk.), sidabro medalį iškovojo Andrejus Zadneprovskis (5624), o bronzos apdovanojimas atiteko Justinui Kinderiui (5448).