Trumpos sporto naujienos

2007 01 30 0:00

Volungevičiūtė - antra.

Floridos valstijoje (JAV) vykusios "Rolex Miami OCR" regatos "Laser Radial" jachtų olimpinėje klasėje antrąją vietą tarp 69 dalyvių po 13 įskaitinių plaukimų užėmė Gintarė Volungevičiūtė (59 taškai). Lietuvos buriuotoją aplenkė tik penkis plaukimus šioje regatoje laimėjusi Suomijos atstovė Sari Multala (46). Trečia šioje jachtų klasėje buvo Belgijos buriuotoja Evi Van Acker (82).

Subačiaus pergalė

Vengrijoje pasibaigusio 51-ojo tarptautinio "Bosckai Memorial" vyrų bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 91 kg tapo Vitalijus Subačius. 2006 metų pasaulio studentų bokso čempionas pakeliui į finalą nugalėjo tris varžovus, o finale jau pirmajame raunde privertė pasiduoti vengrą Joszefą Darmosą.

Bronzos medalį svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo Aurimas Naudžius. Jis laimėjo dvi kovas, tačiau pusfinalyje nusileido ringo šeimininkui. Kiti du lietuviai - Marius Vyšniauskas (48 kg) ir Egidijus Kavaliauskas (64 kg) - pralaimėjo jau pirmas kovas.

Kairys - ketvirtas

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiose šešių pilotų akrobatinio skraidymo varžybose "Al Ain Aerobatic Show 2007" lietuvis Jurgis Kairys su individualios konstrukcijos lėktuvu "Juka" po antrosios dienos yra ketvirtas (170,83 taško). Lietuvos pilotą lenkia rusė Svetlana Kapanina (141,25), vokietis Klausas Schrodtas (152) ir Rusijos atstovas Viktoras Čmalis (162,96).

Pritrūko 2 sek.

Žiemos universiadoje Italijoje ketvirtąją vietą moterų masinio starto 15 km slidinėjimo lenktynėse laisvuoju stiliumi užėmė Irina Terentjeva, distancijoje sugaišusi 38 minutes ir 17 sekundžių. Lietuvos slidininkę nuo trečiąją vietą užėmusios ir bronzos medalį iškovojusios baltarusės Olgos Vasilionok (38:14,9) skyrė vos 2,1 sekundės.

Berankis kyla

Po sėkmingo pasirodymo atviro Australijos čempionato jaunių varžybose perspektyviausias Lietuvos tenisininkas šešiolikmetis Ričardas Berankis su 582,50 įskaitinio taško Tarptautinės teniso federacijos (ITF) paskelbtoje aštuoniolikmečių klasifikacijoje per savaitę iš penkioliktosios vietos pakilo į vienuoliktąją. Pusfinalį Melburno kortuose pasiekęs lietuvis gavo 90 įskaitinių taškų.

"Cavaliers" nesėkmė

NBA čempionate Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" 100:115 pralaimėjo septynioliktą pergalę iš eilės iškovojusiems Fynikso "Suns" krepšininkams. Lietuvis arenos šeimininkams per kiek mažiau nei 13 minučių pelnė 4 taškus ir po krepšiais atkovojo 2 kamuolius.

Kiti rezultatai

Lakers - Spurs 94:96 (po pratęsimo), Bucks - Knicks 107:105, Celtics - Wizards 91:105, Pistons - Pacers 95:87, SuperSonics - Clippers 76:98.

Škotai turi trenerį

Škotijos futbolo asociacija nauju šalies nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiuoju treneriu vakar oficialiai paskyrė 48 metų Alexą McLeishą. Škotijos futbolo ekipa - Lietuvos ekipos varžovė 2008 metų Europos futbolo pirmenybių atrankos varžybų B grupėje. Buvęs Glazgo "Rangers" klubo treneris šalies rinktinėje pakeis Walterį Smithą.

McLeishas, su "Rangers" ekipa per penkis sezonus laimėjęs septynis turnyrus, iš klubo vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukė praėjusiais metais.