Trumpos sporto naujienos

2007 03 31 0:00

Užsitikrino medalius.

Serbijos sostinėje vykstančiame Europos stalo teniso čempionate mažiausiai sidabro medalį mišrių dvejetų turnyre užsitikrino ketvirtadienį 30-ąjį gimtadienį atšventusi Rūta Paškauskienė, kuri rungtyniauja poroje su serbu Aleksandru Karakaševičiumi. Dėl vietos finale Paškauskienės ir Karakaševičiaus duetas žaidė su rusu Aleksejumi Smirnovu ir vengre Krisztina Toth ir juos įveikė 4:2. Mišrių dvejetų čempionų titulus ginantys ir varžybų favoritais laikomi stalo tenisininkai ketvirtfinalyje 4:2 įveikė rusus Igorį Rubcovą bei Iriną Kotichiną ir pateko į pusfinalį.

Toli nuo lyderių

Pasaulio plaukimo pirmenybėse Australijoje 18-ąją vietą vyrų estafetėje - 4 po 200 m laisvuoju stiliumi - užėmė Lietuvos atstovų kvartetas. Vytautas Janušaitis, Saulius Binevičius, Paulius Andrijauskas ir Paulius Viktoravičius distanciją įveikė per 7 minutes 25,37 sekundes ir pasiekė naują Lietuvos rekordą. Ankstesnis šalies rekordas čia buvo 7 min. 30,50 sek. Vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi 28-as kvalifikacinėse varžybose finišavo ir į pusfinalį nepateko Rolandas Gimbutis (23,00 sek.), o Giedrius Titenis tarp 175 dalyvių liko 60-as (23,97). Toli nuo lyderių Lietuvos plaukikai liko ir 100 m rungties peteliške kvalifikacinėse varžybose - Paulius Andrijauskas užėmė 51-ąją (55,25) vietą, o Emilis Vaitkaitis finišavo 54-as (55,39) tarp 117 dalyvių.

Krupeckaitė - antra

Planetos dviračių treko čempionate Ispanijoje antrąją vietą moterų sprinto rungties kvalifikacinėse varžybose užėmė ir kovą dėl medalių šioje rungtyje tęs Simona Krupeckaitė. Lietuvos dviratininkės laikas - 11,191 sekundės.

Kairelis pakilo

Italijoje vykstančių daugiadienių "Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali" dviratininkų trečiajame etape 54-as finišavo "AmoreVita-McDonald's" ekipos narys Dainius Kairelis, o jo komandos draugas Romas Sinicinas atvažiavo paskutinis - 186-as. Po trijų etapų bendrojoje įskaitoje Kairelis iš 153-iosios vietos pakilo į 112-ąją, o Sinicinas iš 112-osios pozicijos smuktelėjo į 135-ąją.

Jasikevičius vėl nežaidė

NBA čempionate "Golden State Warriors" klubas namie 124:119 įveikė pogrupio nugalėtojų titulą užsitikrinusius Fynikso "Suns" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius "Golden State Warriors" komandoje ir vėl nežaidė.

Kitos rungtynės

Bulls - Pistons 83:81, Blazers - Grizzlies 92:96.

Kasparaitis sugrįžo

Amerikos ledo ritulio lygos (AHL) klubo "Hartford Wolf Pack" gynėjas Darius Kasparaitis po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į komandą. 34 metų ledo ritulininkas iš Lietuvos kovo pradžioje buvo atsidūręs ligoninėje. Kasparaitis, kurį kamavo kirkšnies skausmai, nerungtyniauja nuo vasario 9 dienos.

Glebas "Kaunui" neatstovaus

Baltarusijos futbolo rinktinės puolėjas Viačeslavas Glebas ir šį sezoną nežais "Kauno" klube - jis grįžo į Minsko MTZ-RIPO komandą. Metų pradžioje MTZ-RIPO strategu pradėjo dirbti Eduardas Malofejevas, pernai treniravęs "Kauną", o vėliau komandiruotas į Edinburgo "Hearts". Tačiau prieš kelias dienas Malofejevas buvo nušalintas nuo MTZ-RIPO vyriausiojo trenerio pareigų ir paskirtas komandos konsultantu. Kaip žinoma, "Hearts", "Kaunas" ir MTZ-RIPO priklauso verslininkui Vladimirui Romanovui.

Atsistatydino latvių treneris

Po 0:1 Lichtenšteinui pralaimėtų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynių iš Latvijos rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų atsistatydino Jurijus Andrejevas. Prie kaimynų nacionalinės komandos vairo gali sugrįžti ilgametis Latvijos rinktinės strategas Aleksandras Starkovas, dabar dirbantis Rygos "Skonto" klubo sporto direktoriumi.

"ASK Riga" įveikė Bagatskį

Pergale SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) atkrintamąsias varžybas pradėjo Ramūno Butauto vadovaujami "ASK Rigos" krepšininkai. Jie išvykoje 86:67 be vargo palaužė Ainaro Bagatskio treniruojamą Valmieros "Lačplėša alus" komandą. Per kitas SEB BBL atkrintamąsias rungtynes Talino "Kalev/Cramo" ekipa namie po atkaklios kovos 70:67 įveikė "Barons/LMT" komandą. Atsakomieji porų mačai vyks sekmadienį. "ASK Rigos" ir "Lačplėša alus" rungtynių laimėtoja dėl kelialapio į SEB BBL finalo ketverto varžybas kovos su "Šiaulių" ekipa, o "Kalev/Cramo" ir "Barons/LMT" poros mačą laimėjusi ekipa dėl ketvirto kelialapio į finalo ketverto turnyrą kovos su "Ventspilio" krepšininkais.