Trumpos sporto naujienos

2007 04 03 0:00

Imtynininkų kovos.

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyre pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 84 kg užėmė buvęs joniškietis Aldas Lukošaitis. Pirmojoje kovoje Lietuvos atstovas 10:1 sutriuškino čeką Peterį Vurbstą, po to 12:3 nugalėjo baltarusį Pavelą Praduchą, ant menčių paguldė turnyro šeimininką lenką Kamilį Soltysiaką, pusfinalyje 6:0 privertė pasiduoti kitą Lenkijos sportininką Pavelą Poszladą, o finale per kiek daugiau nei 10 sekundžių įveikė baltarusį Aleksandrą Graboviką. Svorio kategorijoje iki 55 kg (18 dalyvių) aštuntąją vietą užėmė Antonas Audickas.

Pergalė Čekijoje

Čekijoje vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) jaunių varžybose standartinių šokių programoje tarp 32 porų nugalėtojais tapo Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė. Jie finale aplenkė Lenkijos atstovus Marciną Sochackį bei Mają Mlynek ir Tobiaszą Uniejewskį bei Kseniją Isakovą. Jaunimo amžiaus grupėje (35 poros) Stanevičius ir Laurinaitytė buvo šešti, o į finalą nepatekę Vytautas Dudėnas ir Lina Gesevičiūtė su Kazachstano pora pasidalijo dešimtąją poziciją.

Singapūre vykusiose IDSF "Singapure Millenium 2007" Lotynų Amerikos šokių varžybose antrąją vietą užėmė daugkartiniai šalies čempionai Vilniaus "Ratuto" klubo nariai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelienė.

Milušauskaitė antra

Jau septintose šiemet Ispanijoje ir Portugalijoje vykusiose sportinio ėjimo varžybose dalyvavusi Barselonos klubui atstovaujanti Sonata Milušauskaitė šeštą kartą finišavo antra. Rubio (Ispanija) mieste septintą kartą surengtose "Grand Prix" varžybose Lietuvos atstovė 5 km nužingsniavo per 21 min. ir 41 sek. ir pasiekė geriausią savo rezultatą šį sezoną.

Balčiūnaitė - septinta

27-ą kartą Vokietijos sostinėje surengtame pusės maratono bėgime septintąją vietą tarp moterų užėmusi Živilė Balčiūnaitė distanciją įveikė per 1 val. 16 min. 38 sek. 21-as tarp vyrų finišavo Darius Sadeckas (1.10,09), o Simonas Krėpšta buvo 34-as (1.13,02). Pusės maratono bėgimo Berlyne nugalėtojais tapo australė Benita Johnson (1.08,28) ir trasos rekordą pasiekęs Patrickas Makau (58,56) iš Kenijos.

Eurolygą laimėjo rusės

2006-2007 metų sezono moterų krepšinio Eurolygos čempione tapo namie rungtyniavusi Maskvos srities "Spartak" komanda. Ji per finalo ketverto turnyro lemiamas rungtynes 76:62 (18:14, 20:12, 16:18, 22:18) nugalėjo Valensijos "Ros Casares" (Ispanija). Trečioji vieta turnyre atiteko Samaros CSKA (Rusija) ekipai, kuri mažajame finale 68:59 (16:7, 17:23, 19:16, 16:13) nugalėjo Buržo "Basket" (Prancūzija) komandą.

Kontrolinės rungtynės

Pasaulio ledo ritulio I diviziono čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pasirodys Lietuvos publikai. Šiandien ir rytoj 18 val. 30 min. Elektrėnų ledo rūmuose mūsų nacionalinė komanda žais draugiškas rungtynes su Žlobino "Metalurg" (Baltarusija) ledo ritulininkais. Šeštadienį lietuviai išvykoje žais dar vienas rungtynes su Daugpilio "Latgale" (Latvija).